Čtvrtá série The Boys začne tam, kde skončil seriál Gen V

Čtvrtá série The Boys začne tam, kde skončil seriál Gen V

9.11.2023 21:39


Čtvrté řady The Boys se sice dočkáme až příští rok, ale už teď víme období, ve kterém se bude nová řada odehrávat. Článek obsahuje spoilery z obou seriálů.


První řada seriálu Gen V je zdárně za námi a čtvrtá řada The Boys zase před námi. Seriál Gen V nám nabídl řadu odkazů na původní seriál a dokonce jsme se dočkali nemalého počtu návštěv z The Boys. Tou nejzásadnější asi byla návštěva samotného Homelandera.

Následující odstavce jsou spoilerové, pokud jste neviděli všechny epizody obou seriálů, tak zvažte, zda chcete číst dál.
Homelander se na univerzitě nepřidal na stranu dobrých, kteří se snažili zastavit supráky, jenž vraždili obyčejné lidi. Homelander podpořil záporáky, což značí, že se děj odehrává po třetí řadě. Pokud si dobře pamatujeme, tak Homelander během třetí řady převzal moc nad Voughtem a začal tak určovat směr celé společnosti. Hlavně začal naplno upřednostňovat nadlidi, rozuměj supráky.

Je Butcher zklamaný z výsledků voleb? Foto: Amazon

Čtvrtá řada The Boys se bude odehrávat přesně po ukončení seriálu Gen V. Pokud jste tento spin-off ještě neviděli, nejspíš vás nemusíme děsit povinností se na něj podívat. Sice ještě neznáme obsah čtvrté série The Boys, ale znalost Gen V nebude potřeba. Na druhou stranu tento seriál bychom doporučili všemi deseti.

Zasazení čtvrté řady bude těsně před volbami, ve kterých kandiduje Victoria Neuman. Podpoří Homelander Viktórii, nebo se rozhodne nakonec kandidovat sám? Z komiksu víme, že Viktor Neuman se nakonec stal prezidentem. Seriál však nejde čistě ve šlépějích komiksu, takže na vítězství Viktórie bychom úplně na 100 % nevsázeli. Bude tak Homelander novým prezidentem? Butcherův výraz na fotce výše to naznačuje.

Jaký čekáte největší zvrat ve čtvrté řadě?

Zdroj anotačního obrázku: Amazon


Jít na The Boys | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!