Simon Pegg natočil své scény pro čtvrtou řadu a říká, že bude šílená

Simon Pegg natočil své scény pro čtvrtou řadu a říká, že bude šílená

24.1.2023 21:43


Ve čtvrté řadě se opět dočkáme Hughieho otce, kterého hraje Simon Pegg známý z Mission Impossible. Podle něj bude nová řada šílená.


Natáčení nové řady The Boys by mělo být v závěrečné fázi. Startovalo se v srpnu 2022, takže už máme za sebou šest měsíců práce. Konec natáčení se očekává někdy během března. Simon Pegg v seriálu hraje Hugieho otce, kterého jsme mohli častěji vídat v první řadě. Ve druhé řadě již nehrál a ve třetí se objevil jen v jedné scéně a to ještě jen během telefonátu. Ve čtvrté řadě se dočkáme jeho návratu, ale nikde není řečeno, kolik prostoru jeho postava dostane.

Ve čtvrté řadě potkáme dalšího člena Campbellovic rodiny. Do seriálu bude uvedena Hughieho matka, která ho opustila, když mu bylo šest let. Zatím není jasné, jestli se s ní potkáme v současnosti, nebo skrze flashback, ve kterém bychom se vydali do Hughieho dětství. Jeho matku si zahraje herečka Rosemarie Dewitt.


Kromě Dewitt se nám v nové řadě ještě představí Jeffrey Dean Morgan and Rob Benedict a Elliot Knight. Jejich role nebyly specifikované. Do čtvrté řady byly rovněž obsazeny Susan Heyward a Valorie Curry, které si zahrají supráky. První jmenovaná ztvární postavu Sister Sage a druhá Firecracker.

Simon Pegg se ve čtvrté řadě vrátí, Foto: Amazon

Simon Pegg má natáčení za sebou a fanouškům vzkazuje, že bude šílená. Měli bychom se dočkat více šokujících momentů a taky uvidíme více scén plných krve. V obou ohledech je laťka nasazená již poměrně vysoko, takže se máme na co těšit.

Těšíte se na návrat Simona Pegga do seriálu?

Zdroj anotačního obrázku: Amazon


Jít na The Boys | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!