S02E10: Date Expectations

S02E10: Date Expectations

0 10.1.2014 810 000 43 minut


Walt a Bennet se dozvídají nepříjemné zprávy, zatímco Carrie je osamělá na Valentýna a Tom se snaží dodat Dorrit kuráž, aby začala znovu randit.

Walt a Bennet se dozví zdrcující novinky, které navždy změní jejich budoucnost. Sebastian dostává strhující pracovní příležitost, kvůli které se vykašle na Carrie na Valentýna, což ji hodně naštve. Když se Maggie omylem zapíše do armády, zachránit ji přijde překvapivá dvojice. Tom mezitím používá obrácenou psychologii, aby dodal Dorrit odvadu znovu randit.

Epizodu napsanou Jessicou O’Toole a Amy Rardin režírovala Amy Heckerling.

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

The Carrie Diaries

Seriál pro všechny, kdo si oblíbili seriál Sex ve městě. The Carrie Diaries časově předchází seriálu Sex ve městě a ukazuje nám Carrie Bradshaw jako středoškolačku v osmdesátých letech, která se se svými věrnými kamarádkami seznamuje s vlastní sexualitou, svým milovaným městem a hlavně sama se sebou

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Rodinný, Romantický
hrají
AnnaSophia Robb (Carrie Bradshaw), Austin Butler (Sebastian Kydd), Ellen Wong (Jill "Mouse” Chen), Katie Findlay (Maggie Landers), Stefania Owen (Dorrit Bradshaw), Brendan Dooling (Walt Reynolds), Freema Agyeman (Larissa Loughton), Matt Letscher (Tom Bradshaw), Chloe Bridges (Donna LaDonna)