Druhá série se bude nejdříve vysílat na stanici Channel 4

Druhá série se bude nejdříve vysílat na stanici Channel 4

14.10.2018 20:12


Pokud bedlivě čekáte, až se druhá série seriálu The End of the F***ing World objeví na Netflixu, bohužel vás touto zprávou nepotěšíme. Druhá série se bude nejprve vysílat na britské stanici Channel 4 a o rok později dorazí na Netflix.


První série seriálu The End of the F***ing World byla původně zvažována jako minisérie, kterou si pod svá křídla vzala britská stanice Channel 4. Po odvysílaní byly všechny epizody zpřístupněny pro britské diváky na streamovací službě All 4. Po třech měsících seriál zavítal také na Netflix, kde si získal poměrně velkou fanouškovskou komunitu. Většina lidí si proto myslí, že za seriálem stojí pouze Netflix, což se nelíbí Ianu Katzovi, který obstarává kontent na stanici Channel 4.

(Druhá série dorazí na Netflix v roce 2020. Foto: Channel 4, Netflix)


Druhá série nejdříve poběží na naší stanici a pak bude mít obvyklý odklad, tentokrát pro změnu roční, než si ji budou moct pustit předplatitelé streamovací služby Netflix. Vadí nám, že lidé považují seriál za show od Netflixu. Pro naši stanici chceme získat ztracené vlastnictví, The End of the F***ing World je seriál z produkce Channel 4,“ řekl Ian Katzov. Druhá série zatím nemá určené datum premiéry, ale odhaduje se, že se Alyssy a Jamese dočkáme v průběhu roku 2019 na britském veřejnoprávním médiu. Kvůli momentální tahanici mezi Ianem Katzem a streamovacím gigantem bude druhá série spuštěna na Netflixu o rok později, tedy v průběhu roku 2020.

Zdroj článku: Deadline


Jít na The End of the F***ing World | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!