Druhá série stále v nedohlednu, Netflix si od tvůrkyně objednává nový seriál

Druhá série stále v nedohlednu, Netflix si od tvůrkyně objednává nový seriál

12.7.2018 13:47


The End of the F***ing World stále čeká na oznámení nové série a zdá se, že Netflix ono oznámení nehodlá nijak uspěchat. Místo prodloužení si od stejné tvůrkyně objednává nový seriál KAOS, který bude podobně temný a vtipný.


Netflix se v poslední době začíná pořádně rozjíždět, a proto není překvapením, že přichází s nabídkou na nový seriál. Toho se ujme tvůrkyně seriálu The End of the F***ing World Charlie Covellová, která má v plánu převést jak temný, tak praštěný nádech do novinky KAOS. Podle posledních zpráv by série měla dostat nanejvýš deset epizod, které se budou podobat svým žánrem seriálu TEOTFW. Máme se tedy těšit na menšího seriálového bratříčka, který bude řešit život v podsvětí a z části na ulici a také si posvítí na sociální rozdíly mezi muži a ženami.

(Charlie Covellová usilovně pracuje na novém seriálu. Foto: Ian Derry)


Charlie Covellová má za úkol připravit scénář, což znamená, že ani v blízké době nemáme očekávat oznámení o prodloužení jejího dřívějšího projektu. Covellová by nestíhala dva projekty najednou, tudíž si nějakou dobu ještě počkáme. U Netflixu jsou však ze seriálu nadšení a úspěchem u diváků velmi překvapeni, takže se nad prodloužením silně uvažuje.

Dáte šanci připravované novince KAOS?

Zdroj článku: Variety


Jít na The End of the F***ing World | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře