Jak by měla začít druhá série podle herce Alexe Lawthera?

Jak by měla začít druhá série podle herce Alexe Lawthera?

28.10.2018 15:57


Diváci netrpělivě čekají na druhou sérii, která se stále nezačala natáčet. Herec Alex Lawther, představitel Jamese, se proto podělil v nedávnem rozhovoru o jeho bláznivou představu na začátek nové éry.


Druhá série se začíná pomalu realizovat a herec Alex Lawther netrpělivě čeká na pokyn, kdy bude moct nastoupit se svou kolegyní Jessicou Barden před kameru a připravit pro nás další úspěšnou řadu. Lawther zatím neví, jak bude druhá série pokračovat. Zatím nedostal scénář k první epizodě, která nemá ani určené natáčecí schéma.

(Kdy se dočkáme druhé série? Foto: Channel 4, Netflix)


Herce se proto pokusil vyzpovídat seriálový portál Digital Spy, jestli nemá alespoň hrubou představu o začátku následující série. „Jsem jenom herec, takže budu vlastně poslední člověk, který se něco dozví o pokračování. Ale držím palce, aby se povedlo,“ prozradil Lawther.

Představitel Jamese má však se svou seriálovou parťačkou připravený zajímavý nápad na první scénu. „Jess napadlo, že by bylo senzační odstartovat druhou řadu muzikálovým číslem, což by se mi osobně velmi líbilo. Sice nevím, jak by na to reagovala naše tvůrkyně Charlie Covell, ale možná tento nápad protlačíme co nejdále.“

Jak by se vám líbil tento bláznivý nápad na začátek druhé série?

Zdroj článku: Digital Spy


Jít na The End of the F***ing World | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!