The Expanse získává šestou řadu, která bude poslední

The Expanse získává šestou řadu, která bude poslední

25.11.2020 23:55


Amazon ohlásil obnovení The Expanse, dočkáme se tak šesté řady. V ní se ovšem nevrátí jedna z postav a navíc šestá série celý seriál uzavře.


Na oficiálním twitterovém účtu byla ohlášena šestá řada a jeden z šéfů televizní divize Amazon Studios, Vernon Sanders, situaci okomentoval slovy „Chtěli bychom produkční společnosti, všem hercům a celému štábu poděkovat. Jsme šťastní, že můžeme dát věrným fanouškům seriálu uspokojující závěr, který si zaslouží. Víme, že si poslední dvě řady zamilují.“

Bohužel je tu také jedna smutná zpráva, co se postav týče. V šesté řadě už neuvidíme Case Anvara jako Alexe Kamala. Herec byl letos několika ženami obviněn ze sexuálního obtěžování a napadení. Produkční společnost spustila oficiální vyšetřování, na které najala nezávislou firmu. Nyní bylo potvrzeno, že Anvar se už v šesté sérii nevrátí. Jelikož byla pátá řada dokončena ještě před vznesením těchto obvinění, Alex se pravděpodobně nedočká řádného konce a jeho neúčast v šesté řadě bude nejspíš vysvětlena jen slovně. Můžeme jen doufat, že tvůrci pro Alexův odchod vymyslí věrohodný důvod.

S Alexem se bohužel ne/rozloučíme v páté řadě. Foto: Prime Video


Jít na The Expanse | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!