Tajemná role Giancarla Esposita v novém Kápovi odhalena

Tajemná role Giancarla Esposita v novém Kápovi odhalena

9.7.2024 13:00


Asi už všichni tušíte, že ten vysněný Profesor X, za kterého herec tak usilovně loboval, stoprocentně nevyšel. Giancarlo Esposito se musí spokojit s poměrně méně známým záporákem, nicméně i ten může zazářit. Následující článek obsahuje případné spoilery z očekávaného fil­mu.


Stále se nejedná o oficiální vyjádření studia, tudíž šance, že se hollywoodský zdroj mýlí, tu stále je. Zpravodaj MTTSS tvrdí, že si Giancarlo Esposito zahraje postavu George Washingtona „G.W.“ Bridge. Nic vám to neříká? Asi nebudete jediní, neboť jde o velice okrajovou postavu z komiksů, kterou budou znát jen hardcore fanoušci.

Bridge v komiksech začínal jako námezdní žoldák pracující pro skupinu Wild Pack (pozděni nazvanou Six Pack), kterou vedl Cable známý především z Deadpoola. Později se ale Bridge stal agentem organizace S.H.I.E.L.D., kde vystupoval jako styčný důstojník pro záležitosti mutantů. Asi nikdo z fanoušků nečekal, že by studio dalo zrovna tuto roli Giancarlu Espositovi.

(Tajemná role Giancarla Esposita v novém Kápovi odhalena. Foto: Disney)

Dá se očekávat, že Bridge bude najatý, aby sejmul nového Kapitána Ameriku. V tuto chvíli se ale neví, jak moc velkou roli ve filmu vlastně dostane. Esposito byl přítomen pouze během dotáček (resp. spíše přetáček). Hlavními záporáky filmu by měl stále zůstávat Red Hulk a Leader, pakliže nenastala v pozdější vývojové fázi nějaká razantní změna, o které nevíme.

A na závěr tu máme ještě jednu dobrou zprávu. Studio má 100% dotočeno a nyní se vrhlo na náročnou post-produkci. Jelikož ale celá řada záběrů je již několik týdnů zcela hotová, studio může uveřejnit první trailer. Podle posledních informací bychom ho měli dostat už tento čtvrtek, tudíž nezapomeňte navštívit náš web. Všichni se nemůžeme dočkat ukázky na film Captain America: Brave New World.

Zdroj: ComicBookMovi­e.com


Jít na The Falcon and The Winter Soldier | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!