Kdo se objevil ve vedlejších rolích v Hobbs & Shaw?

Kdo se objevil ve vedlejších rolích v Hobbs & Shaw?

8.8.2019 23:07


Snímek Hobbs & Shaw sice neuspěl tolik jako předchozí snímky z hlavní série, i tak ale první víkend otevřel s velmi slušným výdělkem na kontě. Vedle Dwaynea Johnsona a Jasona Stathama se o kvalitu snímku postarali i nečekaní herci ve vedlejších rolích. Pojďme si je představit.


Ryan Reynolds jako agent Locke

Představitel Deadpoola si ve filmu střihl agenta Locka ze CIA, jenž vyslal Lukea Hobbse na nebezpečnou misi. V závěru se navíc agent objevil v důležité scéně odkazující na Eteon, což by mohlo být určující pro případnou další epizodu.

Reynoldse v brzké době čeká další spolupráce s Rockem. Foto: Paramount Pictures


Rob Delaney jako agent Loeb

Zatímco Locke v Americe sehnal na zajištění uloupeného viru Hobbse, jeho britský protějšek Loeb v podání Roba Delaneyho rekrutoval v Londýně Deckarda Shawa. Na rozdíl od Locka jsme se Loeba v jiné scéně již nedočkali, jeho role v dalších filmech je tedy značně nejistá.

Reynoldsův kolega z druhého Deadpoola si střihl roli agenta. Foto: Millennium Films

Kevin Hart jako letecký maršál Dinkley

Vedle pomoci od MI6 a CIA se Hobbs a Shaw mohli spolehnout i na leteckého maršála Dinkleyho v podání Kevina Harta, kterého potkali při letu do Moskvy. Dinkley totiž svým novým přátelům poslal životopis a ukázky svých akcí. Později dokonce nesourodé dvojici pomohl tajně odletět na Samou, kde je čekalo střetnutí s nepřítelem. Uvidíme Dinkleyho v nějakém dalším filmu?

Kevin Hart je dobrým kamarádem Dwaynea Johnsona. Foto: Millennium Films

Roman Reigns jako Mateo Hobbs

Při finálním střetu na krásné Samoi se do boje zapojil i Mateo Hobbs, kterého si zahrál Rockův bratranec Joe Anoa'i alias Roman Reigns, jenž patří mezi populární wrestlery. Jeho osud není známý, proto se ho můžeme dočkat i v očekávaném sequelu.

Reigns byl v titulcích uveden pod civilním jménem. Foto: Universal Pictures

Helen Mirren jako Madeleine Shaw

Jedna z nejmocnějších žen v londýnském podsvětí se poprvé ukázala už v The Fate of the Furious, kde s ní rozmlouval Toretto. To, že se Madeleine ve filmu objeví, bylo na rozdíl od první trojice potvrzeno již před premiérou a v jedné scéně se za ní do vězení (přičemž nevíme, za co je uvězněna) zastavil její syn Deckard. Madeleine mu připomněla jeho dětství a spřízněnost s Hattie a v samém závěru snímku ji sourozenci navštívili pospolu. Přinesli jí dortík s C-4, aby se mohla dostat ven. Matku Deckarda, Owena i Hattie v podání Helen Mirren uvidíme i v devátém díle.

Madeleine uvidíme i v dalším díle hlavní řady. Foto: Universal Pictures

Která vedlejší postava se vám ve filmu líbila nejvíce?


Jít na The Fast and the Furious | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře