Hodnocení sedmé řady seriálu The Flash

Hodnocení sedmé řady seriálu The Flash

2.8.2021 18:00


Sedmá série naprosto propadla u diváků, kvůli čemuž si vysloužila výrazně nižší hodnocení než předchozí řady. Na kolika procentech nakonec skončila?


Loňská série si vysloužila trochu lepší hodnocení než řada před ní, nicméně nyní je to přesně naopak. Kvalita letošních dílů byla velmi nízká, kvůli čemuž skončilo průměrné hodnocení série na pouhých 61 %. Sedmá série se tudíž ocitla za průměrnými hodnoceními čtvrté (80 %), páté (80 %), šesté (81 %), třetí (85 %), druhé (90 %) a první (93 %) série.

Letos se uživatelům Edny nejvíce líbily dva díly, a to druhý The Speed of Thought a sedmý Growing Pains, které si vysloužily 84 %. Naopak nejhorším dílem se stala čtrnáctá epizoda Rayo de Luz, jejíž hodnocení se ustálilo na 32 %.


Hodnocení na portálu IMDb je opět odlišné. Tamním uživatelům se taktéž nejvíce líbila druhá epizoda The Speed of Thought, která získala 85 %. A podobně jako na Edně, i na IMDb je nejhorší epizodou ta čtrnáctá, která se zaměřila na Allegru. Její hodnocení skončilo na 47 %.

Hodnocení všech epizod sedmé řady seriálu The Flash naleznete v přiloženém grafu. Hodnocení můžete porovnat se serverem IMDb.

Když porovnáme hodnocení fanoušků Edny a IMDb, zjistíme, že fanoušci Edny hodnotili lépe pět epizod, zatímco fanoušci IMDb dvanáct. Celková hodnocení každého dílu byla vždy rozdílná, tedy až na jeden jediný díl. U šestnácté epizody P.O.W. se uživatelé obou portálů shodli na 77 %.


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!