Konec seriálu naznačil vznik možného spin-offu, ten však rozhodně neočekávejte

Konec seriálu naznačil vznik možného spin-offu, ten však rozhodně neočekávejte

7.6.2023 10:00


Delší dobu bylo jasné, že seriál The Flash skončí devátou sérií, nicméně i když bylo finále uzavřené, jedna dějová linka skončila otevřeně. Na ni však nic nenaváže.


Když byla ve finále poražena legie rychlíků, cca ještě polovinu dílu se řešily věci, které následovaly po souboji. Barry a Iris konečně založili rodinu a všichni se dočkali svých šťastných konců. Celá epizoda působila uzavřeně, avšak v jednu chvíli došlo k situaci, která naznačila možné pokračování.

Barrymu vadilo, že blesk, který ho kdysi zasáhl, věnoval schopnosti pouze jemu a jeho rodině, a tak nakonec vyslal do světa své vlastní blesky, aby zasáhly tři vyvolené a udělaly z nich rychlíky. Blesky nakonec zasáhly Avery Ho, Maxe Mercuryho a Jess Chambers. Všechny tyto postavy byly v komiksech rychlíky.

(Jednou z Flashových vyvolených se stala i Avery Ho. Foto: CW)

Zatímco představitele Maxe Mercuryho a Jess Chambers jsme v seriálu viděli poprvé, Avery Ho jsme už mohli vidět dříve, a to v epizodě Impulsive Excessive Disorder, kde ji poznali Bart a Nora. Nakonec tedy bylo potvrzeno, že i ona bude rychlík, tehdy to ale nebylo jasné, protože nám nebylo odhaleno její příjmení.

Pokud však čekáte, že na tento otevřený konec se třemi rychlíky naváže nějaký další seriál, můžete na to rovnou zapomenout. Komiksový svět stanice CW je u konec a již se nedočká žádného dalšího pokračování. Seriál The Flash byl a bude posledním projektem, díky kterému tento svět doposud existoval. Pokud tedy měl tvůrce nějaké naděje na pokračování, musí se smířit s tím, že k ničemu takovému nedojde.


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!