Matt Letscher si v Legendách zopakoval roli Reverse Flashe, dočkáme se ho už konečně i ve Flashovi?

Matt Letscher si v Legendách zopakoval roli Reverse Flashe, dočkáme se ho už konečně i ve Flashovi?

27.1.2022 19:00


Eobard Thawne má ve skutečnosti dva představitele, nicméně jednoho z nich jsme v této roli neviděli už pěkně dlouho. Změní se snad tento fakt?


Když stanice CW dříve oznámila popis jedné z nadcházejících epizod seriálu Legends of Tomorrow, padla v ní zmínka o tom, že se Legendy spojí se svým nepřítelem Eobardem Thawnem. Na tom by nebylo nic neobvyklého, kdyby u role nebyl zmíněn herec Matt Letscher. Ten si tuto roli naposledy zahrál roku 2017, kdy působil jako jeden z hlavních padouchů druhé řady Legend. Ve Flashovi se tento herec objevil naposledy v roce 2016 v epizodě Flashpoint.

Onen popis, který stanice vydala, byl zveřejněn k epizodě Rage Against The Machines, nicméně Thawne se objevil už v epizodě The Fixed Point, která měla premiéru právě dnes. Znamená to tedy, že si ho diváci budou moci užít o něco déle, než čekali.


(Reverse Flash se naposledy objevil ve Flashpointu. Foto: CW)

Je však zajímavé, že se do této role vrátil Matt Letscher, tedy Thawneův skutečný představitel, protože herec Tom Cavanagh je jen jeho přeměněná verze (ale mezi diváky oblíbenější). Je však ale možné, že k jeho návratu došlo z důvodu odchodu herce Toma Cavanagha, který má sice tuto roli rád, ale rád by se věnoval jiným projektům, a to jak z pozice herce, tak i režiséra.

Pokud se však Letscher vrátil do Legend, mohl by se tím pádem konečně objevit i ve Flashovi. Je poměrně velká škoda, že se herec v posledních letech neobjevil jako Thawne ve Flashovi, protože nám tato postava v podání tohoto herce toho může ještě spoustu nabídnout. Nesmíme totiž zapomínat na to, že seriál stále nezpracoval začátek konfliktu mezi Flashem a Reverse Flashem. Jednou by k tomu mělo dojít, a tak by u toho měl být i jeho pravý představitel.


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře