Ryan Čchoi se dočkal svého hrdinského obleku, který je věrný komiksové předloze

Ryan Čchoi se dočkal svého hrdinského obleku, který je věrný komiksové předloze

14.12.2021 15:00


Seriál The Flash se postaral o zrod dalšího superhrdiny. Tentokrát jsme se dočkali dalšího Atoma, jehož seriálový kostým navíc odpovídá komiksové předloze.


Když se Barry Allen ocitl v roce 2031, narazil tu na překvapivé hrdinné uskupení. Eobard Thawne si totiž vytvořil svůj vlastní Flashův tým, který tvoří on, Iris West, Caitlin Snow, Frost, Mark Blaine, Chester P. Runk, Allegra Garcia, Cecile Horton, Ryan Čchoi, Sentinel a příležitostně i Batwoman.

Všichni tito členové jsou nám moc dobře známi, protože jsme je už někdy v minulosti viděli, nicméně Ryan Čchoi se nám ještě nikdy nepředstavil ve svém superhrdinském obleku. Toho se však konečně dočkal v epizodě Armageddon, Part 4, ve které ostatním pomohl porazit Damiena Darhka.


(Druhý Atom má konečně svůj oblek. Foto: CW)

Vzhled tohoto kostýmu jednoznačně vychází z komiksů, protože právě takový tu Čchoi jednu dobu nosil. I přesto se však neubráníme dojmu, že jde o horší kostým, než který nosí Ray Palmer, původní Atom. Tak i tak musíme tvůrce pochválit za to, že Čchoie konečně oblékli do kostýmu a nabídli nám tak jeho superhrdinský zrod.

Ryan Čchoi má navíc tak blízko Flashovu týmu, že bychom se nedivili tomu, kdyby se v dalších dílech osmé řady připojil k obsazení seriálu. V minulosti už bylo párkrát naznačeno to, že Čchoi silně ovlivní některé budoucí události. Naznačila snad tato jeho přítomnost v crossoveru jeho další působení ve Flashovi?


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře