Seriál se po delší době vytáhl s poměrně povedenými speciálními efekty

Seriál se po delší době vytáhl s poměrně povedenými speciálními efekty

22.11.2021 15:00


Zatímco scénář vázne u seriálu The Flash již delší dobu, speciální efekty byly zprvu dobré, ale časem začaly být horší a horší. Letos to možná bude konečně napraveno.


Seriál The Flash potřebuje spoustu speciálních efektů, protože se zaměřuje na rychlíka Barryho Allena, který bojuje s různými nadpřirozenými padouchy. Zatímco na začátku seriálu byly všechny tyto efekty povedené, viz například vzhledy Grodda či King Sharka, postupem času začalo ubývat jak samotných efektů, tak i jejich kvalita.

Letos to však bylo konečně napraveno, tedy to si myslíme alespoň my. Stanice CW si u tvůrce objednala pětiepizodní crossoverovou událost, ve které nám mělo být nabídnuto něco speciálního. Tvůrce tedy vymyslel příběh, během kterého navštíví Central City mimozemšťan Despero. Avšak vzhledem k tomu, že nejde o obyčejného padoucha, tvůrce potřeboval, aby tento padouch vypadal nějak speciálně.


Thumbnail Play icon

Možná se rozhodl právě pro tohoto padoucha z toho důvodu, že mu stanice nabídla větší rozpočet. Pokud k tomu skutečně došlo, hned na prvním díle Armageddon, Part 1 je znát, do čeho byly peníze investovány – do speciálních efektů. Když se totiž Despero proměnil do své mimozemské podoby, vypadal více než dobře. S jeho vzhledem si štáb skutečně vyhrál.

Jak se vám líbila Desperova mimozemská podoba? Všimli jste si lepších speciálních efektů, nebo vám přijdou pořád stejné? Podělte se o svůj názor v následující anketě a diskuzi pod článkem.

Líbí se vám Desperův mimozemský vzhled?

51%
49%
41 hlasů

Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!