Seznam událostí, které vedou k Flashovu zbláznění

Seznam událostí, které vedou k Flashovu zbláznění

28.11.2021 18:00


Despero předpověděl, že v průběhu jednoho týdne Barry prožije několik událostí, kvůli kterým mu přeskočí. Ke kterým z nich prozatím došlo?


Barry Allen bude čelit své doposud největší zkoušce. Jakmile se setkal tváří v tvář s Desperem, ten mu předpověděl to, že v průběhu následujících sedmi dní prožije události, kvůli kterým se zblázní. Výsledkem jeho pokřivené mysli bude zkáza celého světa, kterou způsobí právě on. K několika těmto událostem došlo už ve druhém díle Armageddon, Part 2, a tak si je níže shrneme.

První krizovou událostí si Barry prošel v práci. Když se totiž chtěl pustit do vyšetřování jednoho vloupání, kapitánka Kristen Kramer ho zastavila a požádala ho o jeho odznak, protože je vyšetřován federálními agenty. Barry je tedy aktuálně bez práce, a ještě je součástí závažného vyšetřování.


(Čí vinou se Barry zblázní? Foto: CW)

Jakmile Barry přišel o svou práci, přišel i o Flashovu základnu. STAR Labs bylo uzavřeno z důvodu úniku radiace, přičemž celé tohle místo bude brzy srovnáno se zemí, aby se zabránilo možnému dalšímu šíření. S tím se pojí i ztráta Gideon, umělé inteligence, kterou má Barry stvořit někdy v budoucnu. Nyní tedy přišel i o takto důležitého člena týmu.

Kvůli těmto událostem, a zároveň i kvůli vlivu Xotar, Barry začal mít výpadky paměti, během kterých jednou napadl členy týmu a jednou řádil mezi lidmi před radnicí. Prozatím poslední událostí, která ho zároveň ovlivnila nejvíce, bylo zjištění toho, že je jeho nevlastní otec Joe West mrtvý, a to už celý půlrok. Prozatím tedy Barry zažil čtyři velké ztráty – přišel o práci, STAR Labs, Gideon a Joea. O co dalšího ještě přijde?


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře