Dočkáme se v šesté řadě Negative Flashe?

Dočkáme se v šesté řadě Negative Flashe?

1.10.2019 17:44


Novinek k šesté sérii Flashe aktuálně moc není, nicméně nedávno se fanouškům podařilo pořídit několik fotek z natáčení, mezi kterými jedna naznačuje možný nástup Negative Flashe.


Šestá řada seriálu The Flash se aktuálně natáčí ve Vancouveru, kde fanoušci neustále sledují natáčecí plac. V současné době by se sice měly pořizovat záběry pro crossover Krize na nekonečných Zemích, nicméně je možné, že se štáb seriálu The Flash i nadále věnuje natáčení svých epizod. Konkrétně by se aktuálně měla natáčet osmá epizoda s názvem The Last Temptation of Barry Allen, Part 2.

Kvůli tomu není jasné, zda pořízená fotka z natáčení, kterou naleznete níže, byla pořízena z natáčení Flashe nebo crossoveru. Tak i tak je to zatím jedno, důležité je spíše to, co se na fotce z natáčení nachází. Jak můžete vidět, fotografie zachycuje Barryho Allena v kostýmu Flashe, jehož konečky prstů jsou černé. Je možné, že by se Flash měnit v Negative Flashe?


V komiksech se Barry Allen stal Negative Flashem kvůli Eobardu Thawneovi a jeho negativnímu Zdroji rychlosti. V podstatě se kvůli němu stal jakousi svou vlastní temnou stránku, tedy podobně jako k tomu došlo v páté řadě, kdy byla Nora pohlcena svou temnou stránkou.

Co na to říkáte? Myslíte si, že se v šesté řadě dočkáme Negative Flashe?


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!