Herečka Danielle Panabaker nás připravuje na Killer Frost a její soud

Herečka Danielle Panabaker nás připravuje na Killer Frost a její soud

4.5.2021 11:00


V nadcházejícím osmém díle sedmé řady nás čeká soudní proces se superhrdinou. Dle herečky Danielle Panabaker to však pro Frost nevypadá moc dobře.


Na konci sedmého dílu Growing Pains se Frost rozhodla vydat policii, aby konečně čelila následkům svých dřívějších činů. Hned upoutávka na nadcházející epizodu ukázala, že se Frost ocitne před soudem. V brzké době nás tedy čeká již druhý soud, který v seriálu proběhl, protože už ve čtvrté řadě se soudil Barry Allen.

Flashův proces nakonec nedopadl dobře, Barry byl zavřen do vězení za údajně zabití Clifforda DeVoea, ale nakonec se z vězení dostal pryč. Dle herečky Danielle Panabaker čeká něco podobného i na Frost, protože prý její proces nebude mít takový závěr, jaký bychom čekali.


(Frostová bude již brzy postavena před soud. Foto: CW)

„Jsem moc ráda za to, že se zaměřili na tento příběh, protože je důležité, aby Frost čelila následkům svých dřívějších činů. Nevím však, jestli tento příběh bude mít takový šťastný konec, jaký by si přáli diváci,“ řekla představitelka Caitlin Snow a Frost.

V nadcházejícím díle The People v. Killer Frost lze tedy očekávat, že se Frost nedostane z pasti, do které sama vstoupila. Je tudíž dosti pravděpodobné, že i Frost půjde do vězení. Definitivní odpovědi se však dočkáme až zítra.

Zdroj článku: TVLine


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře