Irisina časová nemoc sehraje velkou roli v hlavním příběhu osmé řady

Irisina časová nemoc sehraje velkou roli v hlavním příběhu osmé řady

20.9.2021 17:00


Zatímco se herci a štáb již několik týdnů věnují natáčení nových epizod, tvůrce nedávno prozradil další informace týkající se nadcházejícího příběhu.


V současné době se herci věnují natáčení Armageddonu, tedy pětiepizodní crossoverové události, které se dočkáme na začátku osmé řady. Jakmile však bude tato událost za námi, díly se zaměří na hlavní zápletku, která bude značně odlišná od začátku série. A podle všeho by v nadcházející zápletce měla sehrál klíčovou roli Iris.

Z dřívějších slov tvůrce víme, že i tentokrát se Flashův tým bude muset postavit padouchovi, který bude silnější než všichni dřívější záporáci. Tehdy však tvůrce naznačil, že se hlavní zápletka zaměří především na Barryho a Iris. Nyní tuto myšlenku tvůrce rozvedl o něco více.


(Seriál se opět výrazně zaměří na vztah Barryho a Iris. Foto: CW)

„Irisina časová nemoc se bude řešit po Armageddonu. Tato nemoc hraje velkou roli v nadcházející řadě, přičemž k jejímu vyřešení bude potřeba celá série. Zároveň tato nemoc bude mít velké následky na Barryho a Irisin vztah a sňatek,“ prozradil tvůrce Eric Wallace.

Ona časová nemoc přišla v sedmé řadě prakticky zničehonic, a tak nás rozhodně zajímá, co je vlastně zač. Otázkou je však to, zda tato časová nemoc představuje hlavní zápletku nové série, nebo je jen její součástí. Jde sice o skvělé zapojení Iris do hlavního příběhu, ale diváci spíše prahnou po větší množství akce a Flashově bojové likvidaci nepřátel.

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!