Kdo je skutečným padouchem sedmé řady? Prozatím to vypadá tak, že jich bude víc

Kdo je skutečným padouchem sedmé řady? Prozatím to vypadá tak, že jich bude víc

16.4.2021 16:00


Tvůrci nám sice nabízí nové a nové epizody, ale z nich není jednoznačné, kdo je vlastně letošním hlavním padouchem. Dočkáme se snad první řady, ve které se objeví zločinecké uskupení?


U superhrdinských seriálů se často říká, že jejich série jsou tak dobré, jak dobří jsou její hlavní padouši. V posledních řadách jsme se však nedočkali nijak pořádných, a tak jsme měli od sedmé série velká očekávání. Prozatím jsme ale zklamáni, protože nám nové díly nenabídly žádného nového hlavního padoucha. Nebo snad ano?

Když Barry a jeho tým konečně sestrojili umělý Zdroj rychlosti, který Flashovi navrátil rychlost, došlo k uvolnění velké energie, která se rozdělila na čtyři části. Je pravděpodobné, že zažehnutím umělého Zdroje rychlosti vznikly zcela nové Zdroje, které nám už seriál představil. Řeč je konkrétně o Zdroji síly, Zdroji moudrosti a Zdroji stagnace.


Každý tento Zdroj je zastoupen jedním padouchem. Zdroj síly ztělesňuje Fuerza, kterou jsme mohli vidět ve čtvrtém díle Central City Strong, Zdroj moudrosti se nám představil hned poté, tedy v páté epizodě Fear Me, kde byl zastoupen padouchem Psychem. Pak zbývá už jen Zdroj stagnace, který byl v šestém díle The One With The Nineties ztvárněn Deonem Owensem.

(Eva byla sice přemožena, ale za cenu příchodu dalších padouchů. Foto: CW)

Seriál nám pomalu naznačuje, že právě výše zmínění padouši vznikly kvůli energii umělého Zdroje rychlosti. Budou snad tedy tvořit nějaké zločinecké uskupení, které se Barrymu postaví, nebo se za všemi vyskytuje jeden jediný padouch, který tahá za nitky? Pokud tomu tak je, o koho asi jde?

Kromě toho se spekulovalo nad tím, že hlavním padouchem sedmé řady bude nedávno představený Chillblaine, ale ten byl zasedlý jen na Killer Frost a navíc byl poražen hned v díle Growing Pains. Můžeme snad očekávat jeho návrat, nebo šlo o dalšího epizodního záporáka?

Ať už to bude jakkoliv, prozatím stále netušíme, kdo letos představuje ono hlavní zlo, kterému se Flash musí postavit. Fuerza, Psych a Deon jsou stále na svobodě, takže těchto padouchů se určitě ještě dočkáme. Otázkou ale je, jakou roli v dalších dílech vlastně sehrají.


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!