Oliver Queen se naposledy vrátil a dal své definitivní sbohem komiksovému světu stanice CW

Oliver Queen se naposledy vrátil a dal své definitivní sbohem komiksovému světu stanice CW

30.4.2023 14:00


V deváté epizodě poslední řady seriálu The Flash jsme se konečně dočkali Olivera Queena v podání herce Stephena Amella. Ten se se svou komiksovou rolí definitivně rozloučil.


Poslední série plná návratů známých a oblíbených postav pokračuje. V devátém díle It's My Party and I'll Die If I Want To jsme se dočkali toho vůbec největšího návratu, protože se tu objevil samotný Oliver Queen, díky kterému vznikl celý komiksový vesmír na stanici CW. V následujících řádcích si shrneme vše důležité, co bylo v epizodě v souvislosti s ním zmíněno.

Barry spatřil Olivera ve chvíli, kdy zemřel. Oliver je nyní jakýmsi bohem, který střeží celý mnohovesmír. Nejenom, že všem odhalil, že mnohovesmír existuje i nadále a že nedošlo k jeho zničení během krize, ale zároveň vysvětlil, proč se nemohl vrátit dříve – Oliver totiž může navštívit pozemský svět pouze ve chvíli, kdy je ohrožena existence celého mnohovesmíru. Ten chtěl tentokrát ovládnout Ramsey Rosso, jemuž šlo o to porazit samotnou smrt, a tak se mohl vrátit.

(Oliver se ve své poslední epizodě objevil i v kostýmu Green Arrowa. Foto: CW)

Dále se konečně mohli setkat Oliver a Dig, kteří si řekli své sbohem. Oliver zároveň pověděl Johnovi, že udělal dobře, když odmítl moc Green Lanterna, protože nyní na něj čeká ta nejlepší životní etapa, kterou bude žít po boku své rodiny.

Když Stephen Amell řešil s tvůrci svůj návrat, měl několik požadavků, kterého se toho týkali. Herec nyní odhalil, o co šlo: „Trval jsem na tom, abych byl v obleku Green Arrowa. Dále jsem si přál, aby si Oliver a Barry poseděli na konci dílu na baru. Kromě toho jsem chtěl říct něco důležitého, a tak tvůrci vymysleli, že všem konečně odhalím, že mnohovesmír stále existuje.“

Zdroj článku: Comic Book


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!