Po dlouhé době si v seriálu užijeme i Ronnieho Raymonda

Po dlouhé době si v seriálu užijeme i Ronnieho Raymonda

4.12.2021 14:00


V osmé řadě se vrátí hned několik postav, které jsme viděli už v první sérii. Nyní přišel na řadu Ronnie Raymond, kterého jsme v seriálu neviděli už pěkně dlouho.


Osmá řada bude zřejmě hodně o nostalgii, protože tvůrce si pro nás připravil několik velkých návratů. Už od půlky října víme, že se v osmé sérii vrátí Eddie Thawne, jehož opět ztvární herec Rick Cosnett. Nyní jsme se dozvěděli, že se kromě něj dočkáme i Ronnieho Raymonda, kterého si opět zahraje Robbie Amell, bratranec Stephena Amella.

Detaily ohledně Ronnieho návratu jsou sice drženy pod pokličkou, nicméně pár informací jsme se o něm dozvěděli. Prý se objeví v celkem dvou epizodách, přičemž poprvé ho spatříme až v jedenáctém díle. Příčina jeho návratu tedy není známa, ale fanoušci již hádají, z jakého důvodu se vrátí – prý to bude nějak souviset s tím, že Caitlin opět randí. Lze očekávat, že se do seriálu vrátí formou halucinací či ve flashbacích.


(Firestorma jsme neviděli už pěkně dlouho. Foto: CW)

Ronnieho jsme mohli vidět naposledy ve třetí sérii, a to konkrétně v epizodě Into the Speed Force, ve které se objevil ve Zdroji rychlosti. Ronnie však zemřel už na začátku druhé série, kdy se jako Firestorm obětoval, aby zachránil celé město. Flashův tým pak dokázal zachránit už jen Martina Steina, jenž se spojil s Jaxem, se kterým vytvořil nového Firestorma.

Je zajímavé, že letos došlo už k jednomu návratu Firestorma, ve sté epizodě Legend se totiž objevili zmínění Stein a Jax. V této seriálové sezóně nás tedy čeká ještě jeden Firestormův návrat, nicméně tentokrát se vrátí Firestormova původní polovička.

Zdroj článku: EW


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře