Seriál nám představil dalšího rychlíka, kterého bychom měli vídat delší dobu

Seriál nám představil dalšího rychlíka, kterého bychom měli vídat delší dobu

12.6.2022 16:00


Po dlouhé době jsme se v seriálu dočkali dalšího rychlíka. Tentokrát je jím Fast Track, kterou hraje herečka Kausar Mohammed.


Aniž bychom o tom věděli předem, jak tomu většinou bývá, do seriálu byla obsazena nová postava. Tentokrát je řeč o Dr. Meeně Dhawan, která je v komiksech známá pod přezdívkou Fast Track. V tomto případě však nejde o žádnou nepodstatnou postavu, protože jde o někoho se schopnostmi, které se podobají těm Flashovým.

Meenu Dhawan jsme mohli vidět už na konci sedmnácté epizody Keep It Dark, kde si ji zahrála herečka Kausar Mohammed. Podle všeho jde o velmi výjimečnou vědkyni, která má ráda jak vědecké experimenty, tak i spravedlnost. Právě ona přišla na způsob, jak lidstvo může využívat výhod superrychlosti, která je dostupná jen metalidským rychlíkům.


(Fast Track se nám představila pouze ve svém improvizovaném kostýmu. Foto: CW)

Její cesta ji překvapivě zavedla k Flashovi, přičemž v tu chvíli se stalo něco, co by nikdy nečekala – Flash jí nabídl pomocnou ruku. Díky tomu se z ní stane nový rychlík Central City, který vystupuje pod přezdívkou Fast Track. Tak se ostatně jmenuje její firma, Fast Track Labs, o které se v poslední době postavy zmiňovaly.

Fast Track by v seriálu měla vydržet delší dobu, měli bychom ji tedy vídat minimálně do konce osmé řady. Kromě toho tvůrce Eric Wallace prozradil, že se Fast Track měla původně objevit už v sedmé řadě, ale nakonec k tomu nedošlo kvůli koronaviru.

Zdroje článku: Deadline, The Flash Podcast


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!