Tvůrce mluví o tom, co můžeme čekat od Despera, jednoho z doposud nejtužších protivníků

Tvůrce mluví o tom, co můžeme čekat od Despera, jednoho z doposud nejtužších protivníků

26.10.2021 17:00


Osmá série odstartuje crossoverovou událostí, ve které se hrdinové budou muset vypořádat s mimozemskou hrozbou. Jak moc je potrápí Despero?


Není to tak dávno, co nám byl představen padouch Despero na prvních fotografiích z osmé řady. Dle tvůrce tyto fotografie zachycují vůbec první setkání Flashe a Despera, přičemž právě toto setkání bude klíčové jak pro celý nadcházející příběh, tak i pro samotný vztah těchto dvou postav.

„V této scéně se dozvíme o Desperově mimozemském původu, díky čemuž jsou tyto záběry tak fascinující. Despero tu má velký proslov, který je intenzivní pro jeho vztah s Flashem. V průběhu dílů uvidíte, že ho Despero bude zkoušet. I v této scéně ho zkouší, proto jde o tak klíčovou scénu. Diváci se o tomto padouchovi dozví spoustu nových věcí, protože k jeho příběhu přistoupíme jinak než v komiksech,“ prohlásil o Desperovi tvůrce Eric Wallace.

(Desperova seriálová podoba. Foto: CW)

Tvůrce dále prozradil, že chtěl v seriálu mít nějakého skutečně klasického padoucha z DC Comics. Kromě toho se vyjádřil k tomu, proč jeho seriálová verze nemá onu známou mimozemskou podobu. Tvůrce k tomu řekl konkrétně následující: „Dávejte si pozor na to, co vidíte. Zrak někdy může klamat.“

Prý však ale nepůjde o žádného kecálka, díky epizodám bychom měli poznat jak jeho příchod na Zemi, tak i jeho schopnosti, kterých má skutečně spoustu. Herec Tony Curran ho prý ztvárnil skutečně bravurně, takže se máme na co těšit.

(Desperova komiksová podoba. Foto: DC Comics)

Despero však není jediným padouchem, který se objeví v crossoveru. Kromě něj se můžeme těšit na Damiena Darhka v podání herce Neala McDonougha a Eobarda Thawnea v podání herce Toma Cavanagha. Oba sehrají v crossoveru klíčovou roli, přičemž pro Flashe a jeho tým budou představovat velký oříšek.

„Co se stane, když se do vás pustí jeden padouch? Dojde ke špatným věcem. Co se ale stane, když se do vás pustí více padouchů? Špatných věcí se stane hned několik, a tak na Flashe čeká jeden opravdu špatný den. Řekněme, že Flash prožije svůj nejhorší den za posledních osm let,“ řekl tvůrce seriálu The Flash.

Zdroj článku: EW


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!