Harrison Nash Wells

Harrison Nash Wells

Tom Cavanagh Sezóny 2 2019 - 2021


Geolog a bořič mýtů, který představuje dobrodružnější verzi Harrisona Wellse.

Harrison Wells, který si nechává říkat Nash, pochází z dosud nespecifikované Země, ze které odcestoval na další Země. Jeho cílem bylo nalézt kosmickou bytost jménem Mar Novu, který si podle něj hraje na falešného boha, jenž po celém mnohovesmíru rozsévá strach. Na pořádnou stopu narazí až na Zemi 1, kde zároveň pozná Barryho Allena a jeho tým.

Tento Wells představuje jistého dobrodruha, který je oficiálně titulován jako geolog a bořič mýtů. Podobně jako ostatní Wellsové, i tento je tak trochu povýšenecký a zuřivý, přičemž opět si nesedne především s Ciscem, který ho nemůže vystát. Nash se během svého putování na Zemi 1 překvapivě sblíží s Allegrou, která mu pomůže s hledáním Monitora.

Když se Nashovi konečně podaří najít Monitorovu skrýš, tak má velké problémy s tím se do ní dostat. Nash se však záhy dostane do nebezpečné situace, ale když z ní vyvázne, tak si myslí, že ho zachránil právě Monitor. V tu chvíli s ním začne komunikovat Monitorův bratr Anti-Monitor, který Nashovi nabídne něco, co se nedá odmítnout.

Foto: CW