The Following

The Following


FBI odhaduje, že v Americe působí na 300 sériových vrahů. Co kdyby spolu dokázali komunikovat, pracovat, vytvářet spojenectví? Co kdyby je jeden geniální psychopatický sériový vrah dokázal sjednotit a vytvořit tak kult hodný následování?

Joe Carroll úspěšně unikl spravedlnosti a chystá se znovu vraždit. Zpět do služby je proto povolán bývalý agent FBI Ryan Hardy, aby pomohl tento případ konzultovat. Ryanovi se před devíti lety podařilo Joea polapit poté, co zavraždil čtrnáct mladých studentek ve Virginii, kde pracoval jako učitel literatury. Hardy ví o Carrollovi všechno, ale po devíti letech se situace přece jenom změnila a změnili se i oba muži, Hardy i Carroll.

Toto vyšetřování je proto pro bývalého agenta návratem do pole, vykoupením a návratem do akce. Tentokrát spolupracuje i s týmem FBI. Hardy zjišťuje, že Carroll komunikuje pomocí sítě s ostatními sériovými vrahy. Zjistí, že nejde pouze o útěk z vězení, že je za tím něco víc. Stopy vedou FBI ke vrahově bývalé manželce Claire Matthews, matce jeho desetiletého syna Joeyho, která snad pomůže FBI k jeho polapení.

Seriál měl premiéru 21. ledna 2013 a byl ukončen 18. května 2015. Na stanici FOX měl tři řady a celkově bylo odvysíláno 45 epizod. Za seriálem stále tvůrce Kevin Williamson.

(Thriller o sériových vrazích. Foto: FOX)

V hlavních rolích hrají

Upoutávka k seriálu The Following

Thumbnail Play icon


loading…