S04E01: Frontline, Part 1

S04E01: Frontline, Part 1

CZ 3.11.2020 4 867 000 42 minut


Nemocniční tým se poprvé setkává s nebezpečným virem, na něhož zatím neexistuje žádný lék. Shaun se nemůže stýkat se svou láskou, jinak by ohrozil její zdraví. Morgan vystaví sebe a celé nemocniční patro nebezpečí.

Základní informace:

Režie: Mike Listo
Scénář: David Shore a Liz Friedman
Hrají: Freddie Highmore (Dr. Shaun Murphy), Richard Schiff (Dr. Aaron Glassman), Hill Harper (Dr. Marcus Andrews), Beau Garrett (Jessica Preston), Nicholas Gonzalez (Dr. Neil Melendez), Antonia Thomas (Dr. Claire Browne), Christina Chang (Dr. Audrey Lim), Fiona Gubelmann (Dr. Morgan Reznick), Will Yun Lee (Dr. Alex Park), Paige Spara (Lea Dilallo), Ricky He (Kellan Park), Sheila Kelley (Debbie Wexler), Karin Konoval (Petringa), Jennifer Birmingham Lee (Mia), Elfina Luk (Villanueva), Lochlyn Munro (Martin Cross), Carly Pope (Lily Cross), Arlen Aguayo-Stewart (Ambar Estrada), …

Upoutávka k první epizodě čtvrté série:

Foto: ABC


Thumbnail Play icon


 • Jiri007
  Jiri007 9.11.2020 | 19:59:45

  Dobry dil, musim řict že lekařum fakt nezavidim ale dělaji maximum aby uspěli ikdyž musi dělat těžka rozhodnuti a Shaun byl fakt dobry jak řekl že ted nemuže čist lidi ani oni jeho a s Leou to bylo taky dobre jak se bavili a nemohli si uživat.

 • Brett
  Brett 8.11.2020 | 11:00:39

  Pro tvůrce seriálu téma na čtvrtou sérii spadl přímo do klína, když tu máme epidemiologickou situaci. Hezky zpracovaná první epizoda, ale něco mi tu chybělo. Mnoho lidí si v reálném životě pořád neuvědomuje, jak těžká situace to musí být pro zdravotníky v tomto nečase. Dej bůh štěstí našim zachráncům. :-)

 • ddaanniieell
  ddaanniieell 3.11.2020 | 12:50:28

  Na konci epizody jsem plakal. Úžasná epizoda která krásně ukazuje obětavost, odvahu a sílu zdravotníkých personalů po celém světě, v každé zemi, městě, nemocnici… A podle upoutávky na pokračování, bude ještě lepší (horší), dojemnější… hodnocení 100% je pro tuto epizodu rozhodně málo.


The Good Doctor(Dobrý doktor)

Doktor Shaun Murphy je mladý a nadaný chirurg, který je vytržen ze svého poklidného vesnického života kvůli tomu, že začne pracovat v prestižní nemocnici, kde bojuje se skepsí svých kolegů.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
5 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Lékařský
hrají
Freddie Highmore (Shaun Murphy), Richard Schiff (Aaron Glassman), Hill Harper (Marcus Andrews), Will Yun Lee (Alex Park), Christina Chang (Audrey Lim), Antonia Thomas (Claire Browne), Paige Spara (Lea Dilallo), Fiona Gubelmann (Morgan Reznick), Dylan Kingwell (Steve Murphy), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki), Nicholas Gonzalez (Neil Melendez), Chuku Modu (Jared Kalu), Chris D'Elia (Kenny), Beau Garrett (Jessica Preston), Eric Winter (Matt Coyle)