Antonia Thomas by se mohla vrátit na dvě epizody

Antonia Thomas by se mohla vrátit na dvě epizody

5.10.2021 22:10


Postava Claire se koncem čtvrté série přesunula do pozadí, neboť její představitelka nechtěla nadále vystupovat v hlavní roli. Tvůrce před nedávnem oslovil herečku, zdali by měla zájem objevit se v několika epizodách z nové řady.


Antonia Thomas se v seriálu přestala pravidelně objevovat od konce čtvrté série. S Claire jsme se rozloučili na guatemalské lékařské misi, kde nadaná doktorka dostala ambiciózní pracovní nabídku, kterou vnímala jako možnost začít od znovu. Po všem, čím si Claire musela v průběhu předešlých řad projít a co musela protrpět, bylo osvěžující vidět tuto postavu znovu plnou energie. Do St. Bonaventure se s ostatními doktory nevrátila, zůstala ve Guatemale a s vervou se pustila do toho, co jí jde nejlépe – pomáhání druhým.

S Claire jsme se neviděli naposled. Foto: ABC


Ansámbl byl chudší o jedno místo, dokud Clare nebyla střídána herečkou Rachel Bay Jones a její zákeřnou CEO Salen Morrison, která nám byla minulý týden představena a za pouhé dva díly stačila udělat nemocničnímu personálu ze života peklo. Showrunner David Shore by s Antonií velmi rád obnovil spolupráci, a proto s ní v nedávné době projednával možné epizodní hostování.

„Nechci nic slibovat, ale sama by se chtěla vrátit a my sami ji chceme zpátky. Najdeme si něco, kvůli čemu by se mohla objevit aspoň ve dvou epizodách,“ prozradil tvůrce. Pokud všechno vyjde a herečka bude mít čas, Claire by se vrátila pravděpodobně až v druhé polovině páté série, neboť nyní se příběh soustřeďuje především na budování Ethicure Medical, v jejíž čele stojí právě Salen.

Zdroj článku: TVLine


Jít na The Good Doctor | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře