Tahani Al-Jamil

Tahani Al-Jamil

Jameela Jamil Sezóny 4 2016 - 2020


Úspěšná žena, která je skvělou hostitelkou a zná spoustu celebrit.

Tahani je pákistánsko-anglického původu, jelikož se narodila v Pákistánu, ale vyrůstala v Anglii mezi smetánkou, díky čemuž se jí dostalo vynikajícího vzdělání. Během svého života jí potkalo spoustu úspěchů, všichni obdivovali její inteligenci, komunikační schopnosti a její hostitelskou náturu. Dokonce se jí podařilo vybrat šedesát miliard na neziskovou organizaci, což jí zaručilo místo na Dobrém místě. Setkávala se s různými celebritami, o kterých tvrdí, že si s nimi byla blízká. Často zmiňuje i své zážitky s nimi.

Jak se ale ukáže, její život nebyl tak růžový. Vyrůstala totiž ve stínu své sestry Kamily, kterou její rodiče obdivovali, čímž zapříčinili to, že v Tahani rostla žárlivost. Nejhorší pro ni bylo, že i když učinila za svého života něco dobrého, tak ji stejně všichni znali jen jako sestru Kamily, která se stala slavnou hvězdou. Tahanina žárlivost zapříčiní i její smrt, neboť když se snaží strhnout sochu své sestry, tak na ní spadne a zabije ji.

Na Dobrém místě žije v obrovském domě a její spřízněnou duší je buddhistický mnich Jianyu. Její sousedkou je Eleanor, se kterou se ale nemají příliš v lásce. Ráda zde pořádá večírky a snaží se pomáhat ostatním obyvatelům, avšak ne z dobroty svého srdce, ale proto, aby o ní všichni mohli mluvit hezky a považovat ji za tu nejlepší osobu.

Foto: NBC
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!