James May se vyjádřil k budoucnosti pořadu Grand Tour

James May se vyjádřil k budoucnosti pořadu Grand Tour

8.9.2022 11:07


Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond se ustavičně věnují automobilovým pořadům téměř dvacet let. Podle nedávného komentáře jednoho z nesmrtelné trojice se každý chce stále naplno pouštět do road tripů a Amazon jejich odhodlání hojně podporuje.


Za necelý týden se na obrazovky vrátí oblíbená trojice moderátorů, která se v nadcházejícím speciálu vydá za polární kruh. Už to, že arktickým speciálem odstartuje pátá série, značí, že Prime Video má v plánu do budoucna rozšiřovat svou knihovnu o další speciály, jimiž nová sezóna rozroste.

Nadšení a zájem do práce stále neopouští ani jednoho z moderátorů. Ti se zapřísahali, že by byli schopni natáčet nové díly donekonečna, tedy dokud na to budou stačit s dechem. O tom nedávno vtipkoval May, který si v rozhovoru pro časopis The Mirror šťouchl do svého kolegy: „Jezdit s autem v televizi není práce nikterak náročná. Na světě jsou i horší věci. Opravdu mnohem horší. My v tom budeme pokračovat, dokud jeden z nás neumře. K tomu by mohlo dojít brzo, když se na nás podíváte, především na Jeremyho. Znám devadesátníky, kteří stále vesele řídí auta, takže my bychom byli schopni v tom pokračovat, dokud nás někdo nezastaví, že už nás má plné zuby.“


Podle Maye může být budoucnost Grand Touru stále bohatá.

The Grand Tour by tady s námi mohl být ještě dlouho. Štáb má momentálně předtočenou jednu celou epizodu, která se navíc natáčela poblíž nás a u našich sousedů. Vedle speciálů se každý z moderátorů navíc věnuje vlastním zálibám, které zábavnou formou přenáší do sólových projektů. Jeremy finišuje s druhou sérií Clarkson's Farm, May naznačil, že by se rád vrátil k pořadu o vaření, a Hammond má stále ruce plné práce s renovováním automobilů a motorek.

Foto: Amazon Prime


Jít na The Grand Tour | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře