Na jakých projektech aktuálně pracují Clarkson, Hammond a May?

Na jakých projektech aktuálně pracují Clarkson, Hammond a May?

28.2.2023 20:13


Po zimní premiéře ledového speciálu ze Skandinávie nastalo opět dlouhé čekání na další díl, který se natáčel ve střední Evropě. Čím si zkrátit čekání a na čem ještě moderátoři aktuálně pracují?


Jeremy Clarkson – farma žije dál, boj o restauraci pokračuje 

Jeremy si aktuálně neprožívá ty nejlepší chvíle, a to hlavně kvůli článku o vévodkyni Meghan Markle, který vyvolal velkou vlnu stížností. Nedávno kvůli tomu začalo vyšetřování ze strany IPSO, což je organizace, která drží dohled nad britským zpravodajstvím, protože Jeremy byl obviněn z propagace násilí na ženách (v článku totiž píše, že by bylo skvělé, kdyby se Meghan musela procházet nahá na veřejnosti a lidé by po ní házeli exkrementy). Kvůli tomu Amazon údajně Jeremymu neprodlouží smlouvu a spolupráce s ním bude ukončena po roce 2024, i když oficiálně to zatím potvrzeno nebylo.

Tohle stranou, druhá řada Jeremyho farmářského pořadu Clarkson's Farm slaví obrovský úspěch a premiéru zhlédli přes čtyři miliony diváků, což je největší sledovanost domácího pořadu, jakého bylo na Amazonu dosaženo. Jeremy na sociálních sítích již oznámil natáčení třetí řady, které aktuálně probíhá.


A s tím přicházejí další potíže. Jeremyho restaurace musela být po pár dnech zavřena, a tak je tomu doposud. Jeremy se však nevzdává a nakonec se rozhodl odvolat vůči rozhodnutí okresní rady, která všechny jeho žádosti zamítla. Slyšení se bude konat 14. března. Jeremyho úhlavní nepřítel Hamish Dewar se ale také nehodlá vzdát a podařilo se mu vysbírat téměř 20 000 liber na zaplacení své obhajoby. Jeho důvody a prosbu o finanční pomoc si můžete přečíst v tomhle odkazu.

James May – vzhůru do Indie

James začal pro Amazon připravovat cestovatelskou šou Our Man In…, kterou odstartoval v Japonsku. Po velkém úspěchu byla oznámena druhá řada ze Spojených států Amerických, jenže kvůli omezením spojeným s covidem se James nakonec vydal do Itálie. Nyní byla oznámena třetí řada. A kam se James vydá tentokrát? Do hlučné, přelidněné a pestrobarevné Indie. Natáčení se očekává brzy, premiéra ještě musí být upřesněna. Snad bude Jamesova cesta příjemnější než ta, kterou absolvoval před dvanácti lety v rámci indického speciálu Top Gearu.

Richard Hammond – pořád ve své dílně

Richard se před dvěma lety pustil do nového pořadu Richard Hammond's Wor­kshop, ve kterém revonuje stará auta. Navzdory tomu, že Richardova dílna The Smallest Cog měla problém vydělat si na sebe, Richard v práci nadále pokračuje. Vychvaluje si hlavně to, že má blízko svou rodinu, na kterou má teď mnohem víc času. Koncem minulého roku jsme se dočkali druhé série, třetí zatím nebyla oznámena.

The Grand Tour – a co další epizody?

Aktuálně stále čekáme na šestý speciál nového formátu pořadu, který se natáčel během loňského léta v Polsku, Česku, Slovensku, Maďarsku a Slovinsku. Zatím se neví nic o možném datu premiéry, ale my doufáme, že by se tak mohlo udát během léta. Natáčení dalšího speciálu zatím oznámeno nebylo. I když se nad budoucností pořadu nedávno bouřlivě diskutovalo v souvislosti s Jeremyho článkem a údajným ukončením smlouvy, zatím konec pořadu The Grand Tour nebyl oznámen.

Foto: Amazon Prime


Jít na The Grand Tour | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře