Richard Hammond se opět vyboural

Richard Hammond se opět vyboural

14.10.2020 20:55


Nedávno skončilo natáčení třetího dílu čtvrté řady, ve kterém se moderátoři vypravili do Skotska ve starých amerických muscle cars. Samozřejmě by epizoda nebyla kompletní, kdyby se v ní Hammond nevyboural.


Protože starý formát testování aut na okruhu už Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May pověsili na hřebík, díly, které od nich v budoucnu uvidíme, uvede streamovací služba Amazon jen formou speciálů.

V tom premiérovém, který vyšel na Vánoce minulého roku, se moderátoři plavili na lodích do Vietnamu. Druhý speciál byl točen na Madagaskaru a už necelý půlrok se na něj práší v amazonském trezoru. Zatím stále neznáme datum premiéry, avšak podle slov Clarksona bude díl zveřejněn „v ten správný čas“.


Třetí díl měl směřovat do Ruska, ale kvůli první vlně pandemie bylo natáčení přerušeno, a protože nebyl natočen dostatek materiálu, veškerý film šel do koše. Místo toho si trio na začátku měsíce naplánovalo výlet do Skotska, kde natočilo nový třetí díl. Produkce probíhala za dodržení přísných zdravotních opatření, navzdory tomu trvala jenom devět dní.

Trio bylo viděno v klasických, ovšem upravených amerických muscle cars. Fanoušci zaznamenali konkrétně starý Lincoln, Buick a Cadillac. K tomu všemu byly zapřaženy i modifikované karavany. A jak je takřka každoročním zvykem, Richard boural.

Podle slov Jeremyho šlo o jeho zatím nejlepší nehodu, protože se při ní vůbec nezranil. Další světlou stránkou je i to, že během nehody kamery běžely, a tak budeme mít všechno pečlivě zdokumentováno.

Foto: Amazon Prime Video


Jít na The Grand Tour | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře