V Sand Job speciálu dojde na velké překvapení, říká Hammond

V Sand Job speciálu dojde na velké překvapení, říká Hammond

12.2.2024 10:00


I Hammond se pustil do propagace nové epizody Grand Touru. Postěžoval si na své auto, které ho oproti ostatním nejvíce zlobilo, a zmínil, že v epizodě dojde na velmi nečekanou věc.


Do pátku 16. února zbývá jen pár dní a Hammond nám nastínil několik okamžiků z vlastního soukromého závodu Dakar z dílny Grand Touru. Trio projede oblastí, do které se podle Ministerstva zahraničí nedoporučuje cestovat vzhledem k nestabilnímu dění v zemi. Vedle opuštěných vraků můžete snadno narazit na ceduli s informací, že se zrovna nacházíte na minovém poli.

Hammond se svým Aston Martinem. Foto: Prime Video

Do takového místa se povedlo vjet Hammondovi. „U minového pole se stalo něco, co jsme nečekali. Co se týče cestování, Mauritánie je pořád na seznamu, kde se může cestovat pouze se zvýšenou opatrností, a to poslední, co chcete u minového pole potkat, je to překvapení,“ navnadil Hammond.

Vedle toho si Richard postěžoval na svůj Aston Martin, který hlásil po každém kilometru technickou závadu. Vedle extrémních teplot ohrožovali štáb i nakažení netopýři. „Trochu jsme měli nahnáno z netopýrů přenášejících virus ebola. Můj Aston Martin dělal potíže, protože pochází z éry, kdy se auta stávala chytřejšíma, a to mě docela vypeklo. Kluci mě navíc totálně zničili. Těšit se můžete na další prankování,“ zasmál se Hammond.

Zdroj článku: RadioTimes


Jít na The Grand Tour | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře