Zasloužíte si vyhrát lísky na natáčení třetí série Grand Touru?

Zasloužíte si vyhrát lísky na natáčení třetí série Grand Touru?

11.10.2018 17:36


Od včerejška můžete zkoušet své štěstí a získat lístky na natáčení třetí série Grand Touru. Má to však jeden malý háček. Lísky si nemůžete koupit, protože jsou zadarmo. Musíte totiž sepsat několik důvodů, proč byste zrovna právě vy měli sedět v publiku.

Amazon od včerejška spustil prodej lístků na natáčení třetí série Grand Touru. Fanoušci tak mají opět možnost podívat se do slavného stanu, potkat Clarksona, Hammonda a Maye a být součástí celého motoristického pořadu. Získání lístků však nebude jednoduché. Lístky se totiž nedají koupit, protože jsou zadarmo. Získat je může kdokoliv nad osmnáct let, ale musí si o ně zasoutěžit. Stačí vám, abyste na přihlášce sepsali několik důvodů, proč zrovna vy byste neměli chybět na natáčení třetí série.

Stan bude opět sídlit ve vesnici Great Tew, kde by kdokoli kamenem dohodil ke Clarksonovu domu. Šance na výhru je poměrně vysoká, volné data pro natáčení jsou 31. říjen, 7. listopad a 21. listopad. V lístcích není započtena doprava ani ubytování. Jelikož poslední natáčecí den padne na 21. listopad a postprodukční fáze chvilku zabere, třetí série bychom se mohli dočkat někdy na začátku či v polovině prosince, jako tomu bylo v loňském roce.


Jít na The Grand Tour | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře