Nové postavy druhé řady The Handmaid's Tale

Nové postavy druhé řady The Handmaid's Tale

11.2.2018 22:25


Druhá řada The Handmaid's Tale se kvapem blíží. Podívejte se, jaké nové postavy se v seriálu objeví a kam nás zavedou.


V první řadě můžeme potvrdit, že se vrátí všechny postavy z první série. K tomu přibude i několik nových. Jednou z nejvýraznějších posil je postava Sylvie, manželky Ofglen, v podání herečky Cley DuVall. Jak již bylo v minulosti avizováno, Ofglen se navzdory všem předpokladům do seriálu vrátí a oproti první sérii by měla dostat větší prostor. Ofglen se se Sylvií znovu setká v koloniích, kam byla po svých činech umístěna. Kolonie jsou pro seriál novou destinací a jedná se o silně zamořené oblasti, kam Gileád posílá neplodné ženy a osoby, které se jakýmkoliv způsobem vzepřely režimu. Možná právě proto je zde údajně dozor mírnější a umožní tak jejich setkání.

Dle knižní předlohy měla být do kolonií odvezena i Offredina matka. Ačkoliv je již potvrzené, že se v druhé sérii určitě objeví, zatím neznáme její představitelku. Možná je i varianta, že se s ní setkáme pouze formou flashbacků.


Další novou postavou je patnáctiletá dívka Eden. Ta je naprosto oddaná režimu a odhodlaná stát se manželkou Velitele. Zda se jedná o našeho Velitele Waterforda či kteréhokoliv jiného, není v tuto chvíli známo, nicméně se očekává, že bude Offred situaci spíše komplikovat. Eden si zahraje mladá, zatím ne příliš známá američanka Sydney Sweeney.

Dočkáme se i hvězdného camea v podání oscarové herečky Marisy Tomei, která se objeví ve druhé epizodě nové série.

Autorka předlohy a kanadská rodačka vyjádřila velkou touhu, aby si v druhé sérii zahrál malé cameo jiný slavný kanadský rodák, zpěvák a rapper vystupující pod jménem Drake. Tato spekulace nebyla doposud potvrzena, ale ani vyvrácena.

Vzhledem k popularitě seriálu a momentální situaci v Hollywoodu kolem kauzy #metoo lze ale očekávat, že slavné osobnosti budou mít zájem se v nějaké malé roličce v seriálu objevit.

Foto: HULU


Jít na The Handmaid's Tale | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře