The Handmaid's Tale se pravděpodobně vrátí až v roce 2023

The Handmaid's Tale se pravděpodobně vrátí až v roce 2023

3.2.2022 21:53


Poslední odvysílaná epizoda skončila velkým zadostiučiněním, které by mohlo celý děj v seriálu razantně posunout kupředu. Jenomže na pokračování si budeme muset počkat.


A je to tady zase. The Handmaid's Tale si mezi jednotlivými sezónami střihne dvouroční přestávku. Čtvrtá řada dorazila na obrazovky o rok později kvůli koronaviru a jak se zdá, stejný problém postihne i další řadu.

Pátá sezóna je totiž pořád ve fázi preprodukce a vzhledem k pokročilému datu naznačuje, že se páté řady opravdu dočkáme, buďto koncem roku 2022, nebo spíše na začátku roku 2023. Stejně tak to vidí i samotní tvůrci.

Do Gileádu se pravděpodobně letos nevrátíme; Foto: Hulu.

Poslední zprávy říkají, že by seriál mohl pátou řadou skončit. Nicméně showrunner, Bruce Miller, se nechal slyšet, že se plánují ještě dvě řady. Vedení streamovací služby Hulu se ke svým plánům se seriálem nijak nevyjádřilo, nesmíme zapomínat, že Hulu má práva i na knižní pokračování, které pravděpodobně uvede po skončení původního seriálu.

Bruce Miller ještě dodal, že fanoušci Freda nemusí zoufat. Postava se do děje bude vracet skrze flashbacky. Kromě toho bychom v páté řadě měli sledovat June, jak váhá, jestli zůstat v Kanadě, kde může žít normální život, což ji dělá problémy, nebo jestli by se měla vrátit zpět do Gileádu.

Těšíte se na pokračování The Handmaid's Tale?

Zdroj anotačního obrázku: Hulu


Jít na The Handmaid's Tale | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!