Eliza Taylor a Bob Morley se vzali

Eliza Taylor a Bob Morley se vzali

9.6.2019 0:18


Není to tak dávno, co Richard Harmon (Murphy) potvrdil svůj vztah Rhiannon Fish (Ontari). Dnes se nám však herci z The 100 postarali o další pořádné překvapení. Eliza Taylor (Clarke) a Bob Morley (Bellamy) na Twitteru oznámili, že se z nich stali manželé.


Můžeme pouze hádat, jak dlouho již jsou doopravdy svoji, jelikož se jim toto tajemství podařilo pořádně držet pod pokličkou. Nemůžeme se ani divit, tohle se ve světě Showbyznyu děje poměrně často, jak by taky ne. Herci spolu tráví každý den po dobu několika let a je tak velká šance, že se něco takového stane. Sama Eliza v minulosti randila například s Williamem Millerem, který v seriálu The 100 ztvárnil postavu Paxtona McCrearyho.
Mezi Elizou a Bobem panuje očividná chemie, což vidí především fanoušci Bellarke. Sama Eliza v oznámení uvedla, že se vdala za svého nejlepšího přítele a spřízněnou duši. 

Je mi ctí nazývat Elizu svou ženou. Je to něco, čeho si oba velmi vážíme a jsme šťastní. Buďte k sobě slušní a milí. Buďte dobří.


Nedávno jsem si vzala svého nejlepšího přítele a spřízněnou duši, Boba. Jsme velmi šťastní a žádáme vás, abyste své komentáře zachovali v tomto okamžiku vlídné a respektovali naše soukromí.Jít na The 100 | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!