Marie Avgeropoulos měla po natáčení sedmé řady smíšené pocity, velké loučení s herci neproběhlo

Marie Avgeropoulos měla po natáčení sedmé řady smíšené pocity, velké loučení s herci neproběhlo

28.6.2020 18:18


I když fanoušek je zřejmě štěstím bez sebe, že sedmou řadu The 100 uvidí celou již letos a podařilo se za pět minut dvanáct stihnout natáčení, herci mají trošku smíšené pocity. Nestačili se totiž ani pořádně rozloučit, říci si sbohem. Poslední dny na place nebyly ideální.


Letos sledujeme již poslední sérii seriálu The 100. Seriál tak končí svou sedmou řadou, za tu dobu se tvůrci a herci pořádně sblížili. Jednalo se o sedmiletou spolupráci se stejnými lidmi, kdy si prakticky vytvoříte novou rodinu, aniž byste chtěli. Po tolika letech je hrozně těžké opustit své pracovní kolegy s vědomím, že už nikdy nebude nic jako dřív.

Jenže konec natáčení sedmé řady se nenesl zrovna v dobré náladě. Marie Avgeropoulos o tom také řekla své. Zrovna se natáčela poslední epizoda seriálu. Emoce byly na místě, ale prakticky celý štáb řešil úplně něco jiného. Byla zrovna druhá polovina března 2020, kdy vypukla koronavirová krize. Tvůrci ani nevěděli, zda budou moci dokončit natáčení.


(Přežije Octavia finále sedmé řady? Foto: CW)

Poslední dny byly opravdu hektické, zprávy se měnily ze dne na den. Nikdo netušil, zda se podaří všechny scény dotočit a finále se vůbec dokončí. Nakonec to sice klaplo, nicméně podle herečky se jednalo o hořkosladký konec. Jelikož byla velice napjatá atmosféra, nikdo z herců neměl ani příležitost (a náladu) se pořádně se všemi rozloučit či si jít někam sednout a oslavit konec.

Všichni spěchali domů, nevěděli, co se děje a co na ně čeká venku ve skutečném světě. Krize nabírala na obrátkách, takže konec seriálu, oslavy a rozlučky byly odsunuty na druhou kolej. Sama Marie Avgeropoulos strávila se seriálem dlouhých sedm let. Sedm let v post-apokalyptickým světě. Najednou skončilo natáčení a ona měla pocit, že se prakticky nic nezměnilo, protože vešla do reálného světa, který měl určité příznaky nového post-apokalyptické­ho světa.

Je to asi něco, co si většina z nás neuvědomuje. Ale pro tvůrce a herce byl seriál milníkem v jejich kariéře. Mnozí se již nikdy neuvidí, tak lze chápat, že rozloučení je pro ně důležité. To se ale bohužel po dokončení sedmé řady nestalo, protože všichni řešili pandemii spojenou s koronavirem. Čas už vrátit nejde, tak doufejme, že tento hořkosladký konec si všichni vynahradí, až se vše vrátí do normálu.

Jste rádi, že byl seriál dokončen? Považujete za důležité, aby se herci pořádně rozloučili po takové době, co spolu na natáčení strávili?


Jít na The 100 | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!