Prequel The 100? Z téměř jistého projektu spadla nyní šance na realizaci zhruba na polovinu

Prequel The 100? Z téměř jistého projektu spadla nyní šance na realizaci zhruba na polovinu

12.10.2020 17:18


Zřejmě všichni víte, že epizoda Anaconda sloužila jako jakýsi první pilot ke spin-offu The 100. O novém seriálu se ve velkém začalo mluvit již po konci šesté série a prakticky se to bralo za hotovou věc. Nyní je ale vše trochu jinak. Seriál nemusí vůbec vzniknout.


V čem přesně je problém? Vinu lze rozhodně svalit v první řadě na koronavirus, kdy se maličkatá stanice CW snaží soustředit především na své zaběhlé seriály, kde jsou lokace pevně dány a kulisy postaveny. Už i tak stanice musela posunout celý vysílací rozvrh svých hitů, tudíž se primárně soustředí na ně. Novinky tak logicky musely jít stranou.

Jakmile se ovšem rozběhnou produkce stálých seriálů, přijdou na řadu i ty nové. Tam je to ovšem trochu složitější. Kulisy nejsou postaveny, a tak se celý proces výrazně prodlouží. Není navíc vůbec vyloučeno, že některé novinky uvidíme až v příští seriálové sezóně, pokud by něco dobře dopadlo, tak alespoň během léta, ale moc šancí tomu nedáváme.


(Chtěli byste další seriál ze světa The 100? Foto: CW)

Jason Rothenberg, který by měl stát za spin-offem The 100, prohlásil, že se o novém seriálu stále vedou debaty. Podle něj naděje není ztracena a jakmile by měl nějaké radostné novinky, určitě by se o ně co nejrychleji podělil. Podle Rothenberga ovšem není důvod panikařit, je prý dobré, že stanice CW o projektu alespoň mluví a zvažuje ho. To totiž znamená, že seriál má naději na zrealizování.

I když naděje jsou asi o polovinu menší, než tomu bylo před vysíláním sedmé řady, není důvod příliš jásat. Co dále spin-offu příliš nepomáhá? No, přeci ohlasy na sedmou řadu, které nejsou kdovíjak dobré. Rothenberg nedokázal uzavřít seriál ve velkém a dá se říci, že nyní stanice přemýšlí, zda mu dát další šanci se seriálem, který bude pojednávat o podobných tématech.

Jak se vám líbila epizoda Anaconda? A uvítali byste spin-off seriálu?

Zdroj: ScreenArt.com


Jít na The 100 | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!