Shelby Flannery povýšena na hlavní postavu, s Hope se tedy budeme vídat pravidelně

Shelby Flannery povýšena na hlavní postavu, s Hope se tedy budeme vídat pravidelně

11.9.2019 19:01


Ke stálému obsazení se nyní přidá začínající herečka, představitelka postavy, která se na chvilku objevila v závěrečné scéně minulé sezóny. Řeč je pochopitelně o Hope. Ta sehraje v závěrečné řadě velice důležitou roli, protože se naši hrdinové budou zabývat anomálií na měsíci Alpha.


V poslední scéně šesté řady jsme se mohli poprvé setkat s Hope, dcerou Charmaine Diyozy. Ta zmizela v záhadné anomálii, ze které se bohužel už nevrátila, místo toho jsme se ale dočkali již dvacetileté Hope, její dcery. Anomálie bude v závěrečné sedmé sezóně jednou z hlavních dějových linek. Tudíž se příběh nebude moci obejít bez Hope.

(Jak asi zapadne do původního obsazení? Foto: CW)


Začínající herečka Shelby Flannery tak byla nečekaně povýšena na hlavní postavu. Něčeho podobného jsme se minulý rok dočkali u postavy Jordana Greena. Hlavní tvůrce seriálu Jason Rothenberg potvrdil, že sedmá řada se bude anomálií nadále zabývat, proto bylo nutné, aby Hope byla jednou z hlavních postav The 100.

Rothenberg se také těší na spolupráci s herečkou. Jedná se o její vůbec první velkou roli. Shelby teprve dostudovala a měla to štěstí, že si jí Rothenberg všiml. Málokdy se začínajícímu herci podaří ukořistit roli v seriálu, kde bude vystupovat jako hlavní postava. Obecně bývá zvykem, že si herec musí nejprve projít několika epizodními rolemi. Snad tedy Shelby Flannery ukáže svůj talent, který v seriálu a ve své budoucí kariéře zúročí.

Těšíte se na odhalování zápletky okolo anomálie?

Zdroj: TVLine.com


Jít na The 100 | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!