V seriálu pokračuje vyvražďování postav: Další stálice The 100 opouští show

V seriálu pokračuje vyvražďování postav: Další stálice The 100 opouští show

3.8.2019 16:20


Někdy něco čekat můžete, někdy zase ne. Svým způsobem tedy překvapila epizoda Adjustment Protocol, kdy jsme se byli nuceni rozloučit s jednou hlavní postavou seriálu. Dočkali jsme se alespoň dojemného rozloučení. Jak na vás působila smrt oné postavy?


Máme za sebou dvanáct epizod, zbývá finále šesté řady, které může v mnohém překvapit, a už nyní jsme se rozloučili hned s několika postavami. Po velkých ztrátách, kdy jsme museli dát své sbohem Zeku Shawovi a Marcusi Kaneovi, se musíme rozloučit i s jeho láskou Abby Griffin, kterou se tvůrci zničehonic rozhodli zabít.

Abby měla v páté řadě problémy s drogami a nutno říci, že v této době (a možná i o něco dříve) ztratila sympatie nejvíce fanoušků. Oblíbená postava to rozhodně nebyla, na druhou stranu byla stálicí seriálu již od první řady, proto svým způsobem její ztráta bolí. Seriál tak opouští další dospělý herec, což je samozřejmě škoda, protože těch už v seriálu moc nemáme.


(Rozloučení bylo dojemné. Foto: CW)

Po ztrátě postav jako Thelonius Jaha, Roan či Charles Pike je to další citelná rána. V seriálu nám tak zbývají pouze mladí herci, ti starší razantně ubývají. Abby měla velice zvláštní smrt, stala se temnokrevnou a její tělo nyní obývá Simone Lightbourne. Zatímco Clarke se Josephine vzepřela a to, proč hned nezemřela, mělo i své vědecké opodstatnění, v případě Abby tuto souvislost asi hledat nemůžeme.

Pokud by se tvůrci nakonec uchýlili k tomu, že Abby stále žije, zřejmě by to zlehčovalo celou situaci s vymazáním paměti hostitelů, jak ostatně posloucháme celou sezónu. Abby by tak měla být skutečně mrtvá. Alespoň se na poslední chvíli setkala s Clarke, se kterou se stačila dojemně rozloučit. Abby je sice pryč, ale herečku Paige Turco vídat stále můžeme, klidně i v dalších řadách.

Bude vám Abby chybět?

Zdroj: TVGuide.com


Jít na The 100 | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!