Gabriel / Xavier

Gabriel / Xavier

Chuku Modu Sezóny 1 2019 - 2019


Xavier je jeden z Dětí Gabriela, kteří již delší dobu válčí se Sanctem. Jsou zásadně proti jejich nelidským metodám, kdy přivádí Starší k životu, zatímco hostitelé s temnou krví trpí. To Xavier a Děti Gabriela chtějí zastavit.

Xavier je členem sekty Dětí Gabriela. Jedná se o seskupení, které žije v lesích, které usiluje o smrt Starších, především jejich vůdce Russella Lightbourna a jeho ženy Simone. Xavier a všichni Děti Gabriela moc dobře vědí, co Starší dělají. Zachovávají si svou nesmrtelnost, přenesou své vědomí do Duše a čekají na narození nových hostitelů s temnou krví.

Ti se dobrovolně obětují, aby do nich mohl vstoupit nějaký Starší, který je aktuálně na pořadníku. To se samozřejmě Xavierovi a Dětem Gabriela nelíbí a chtějí to zastavit. Bohužel ale nejsou tak moc vybavení jako Sanctum. V popředí celé skupiny je také Xavier, který se naučil žít v lese a využívat ho proti svým protivníkům. Takto dokáže porazit své nepřátele, aniž by o tom věděli.

V lese Xavier narazí na Octavii Blake a Charmaine Diyozu, obě ženy zpočátku nejsou moc přátelské. Nakonec ale dokážou s Xavierem uzavřít dočasné příměří, kdy je Xavier chce dovést ke Gabrielovi, který dal celou skupinu dohromady. Charmaine má tajný úkol Gabriela zabít, ale při dlouhé cestě si uvědomí, že lidé ze Sancta nejsou ti, za které se vydávají. Xavier také Octavii zachrání před jistou smrtí.