Gaia

Gaia

Tati Gabrielle Sezóny 3 2017 - 2020


Fleimkepa z kmene Trikru, která zasvětila celý svůj život hledáním nových temnokrevných. Je odcizenou dcerou Indry, která z ní chtěla udělat válečnici, ale Gaia si vybrala svůj vlastní osud. Zasvětila ho Plamenu.

Gaia je odcizenou dcerou Indry, která se narodila na Zemi. Indra chtěla z Gaii udělat válečnici, a tak jí trénovala v boji. Gaia si ovšem vybrala zcela jinou cestu a rozhodla se svůj život zasvětit Plamenu a hledáním nových temnokrevných. Gaia tak cestovala po všech možných území Zemšťanů, aby našla vymírající temnokrevné.

Pro Indru to ovšem byla hořká rána a nikdy se nedokázala přenést přes to, že její dcera nebude válečnicí. I možná proto začala cvičit Octavii Blake, ve které viděla dceru, kterou ztratila. Gaia se pořádně na scéně objeví, když je Roanovi ukraden Plamen. Gaia je toho názoru, že by ho neměl u sebe mít ten, který ho nemůže přijmout. Gaia se tak stane následně jeho opatrovatelem.

Když Clarke Griffin pomocí vědy získá temnou krev, Gaia je unešena a chce jí dát Plamen. Nyní je ovšem jasné, že temnokrevným může být teď v podstatě kdokoliv. Posléze je rozhodnuto, že bunkr, který může všechny zachránit před apokalypsou, získá ten člen kmenu, který vyhraje hromadnou Konklávy. Gaia na celou Konklávy dohlíží a pevně vyhlíží vítěze, o kterém doufá, že bude z Trikru.

(Gaia v průběhu čtvrté řady. Foto: CW)