Hope Diyoza

Hope Diyoza

Shelby Flannery Sezóny 2 2019 - 2020


Dcera Charmaine Diyozy, která měla opravdu zvláštní dětství. Byla vychovávána na opuštěné planetě, kde nějaký čas trávila sama. Připravovala se na osudný den, kdy se Anomálie opět otevře.

Hope je dcerou Charmaine Diyozy, která byla těhotná přes 235 let. Charmaine ale byla dvakrát v kryospánku, takže z toho důvodu se těhotenství tak nenasytně natáhlo. Charmaine Hope porodila na opuštěné planetě, když nechtěně vstoupila do Anomálie. Octavia Blake naštěstí Charmaine byla v patách a dorazila na planetu s několika měsíčním zpožděním.

Charmaine a Octavia vychovávali Hope společně. Jednoho dne ovšem dorazili vetřelci z planety Bardo, kteří využívali planetu jako přechodnou stanici pro dočasné vězně. Charmaine a Octavia jsou následně návštěvníky z Barda uneseni, Hope zůstává na planetě sama. Ale ne tak úplně. Seznámí se zde s Devem, který si Hope oblíbí a přiroste mu k srdci. Slíbí ji, že ji vycvičí v boji, aby se Hope dostala do Barda a zachránila své přátele.

Když přijde osudný den, kdy se Anomálie otevře, Hope zaváhá, což vyústí v Devovu smrt. Hope se následně objeví na další jiné planetě, kde se seznámí s Gabrielem a Echo. Společně s nimi stráví dalších několik let na opuštěné planetě, kde se finálně připravují na muže z Barda. Když získají jejich neviditelné obleky, konečně se jim podaří dostat na neprozkoumanou planetu dostat. Hope tak doufá, že se konečně po dlouhých letech opět setká se svou matkou.