Jordan Green

Jordan Green

Shannon Kook Sezóny 2 2018 - 2020


Ten, který se narodil ve vesmíru Montymu Greenovi a Harper McIntyre, kteří zároveň hledali novou planetu, kde by mohli založit nový život. Monty svěřil svého syna Clarke, která na něj má dohlížet.

Jordan Green je synem Montyho Greena a Harper McIntyre. Jordan se narodil na palubě lodi Eligius IV v roce 2158. Monty a Harper vychovali svého syna nejlépe, jak jen mohli. S nimi vyrůstal do věku 26 let, kdy ho jeho otec Monty naučil vše, co potřeboval. Poté ho jeho rodiče uvedli do kryospánku, kde zanechali Jordanovi přesné instrukce po jeho probuzení.

Následně, co byl Jordan probuzen, zjistil, že uběhlo 125 let a jeho rodiče už jsou dávno po smrti. Mezitím se jim ale podařilo nastavit kurz k nové, obyvatelné planetě, kterou dokázali ve vesmíru najít. Jordan následně probudil Clarke Griffin a Bellamyho Blakea. Společně probudili dalších pár svých přátel, se kterými se vydali na obyvatelný měsíc, kde ovšem zjistili, že místní prostředí je zcela jiné, než na co byli zvyklí na Zemi.

Jordan vyrazí s Clarke a Bellamym do Sancta, vesnice, kterou vede Russell Lightbourne. Ten je zpočátku neuvítá dobře právě kvůli Jordanovi. Ten nedopatřením řekne, jakých hříchů se dopustila Clarke a Octavia Blake na Zemi. Následně ale Russell změní názor, když Clarke zachrání jednoho z nich, navíc také zjistí, že má temnou krev, kterou on sám považuje za královskou. Jordan najde zalíbení v Delilah, jedné z místních.
loading…