Levitt

Levitt

Jason Diaz Sezóny 1 2020 - 2020


Levitt je obyvatelem na planetě Bardo, který pro Stoupence pracuje a dělá prakticky cokoliv – od uklízeče až po hledání klíče k ukončení války. Levitt si velice oblíbí Octavii, kde není schopen potlačit své emoce.

Levitt je jedním ze Stoupenců na planetě Bardo, do styku s ním především přijdou Octavia Blake, Hope Diyoza, Charmaine Diyoza a Gabriel Santiago. Levitt se totiž chce dostat ke klíči, který má ukončit poslední válku, kterou lidstvo kdy pojede. Tím klíčem je pochopitelně Clarke Griffin. A na ty má nejvíce vzpomínek právě Octavia, takže té se Levitt hrabe v hlavě nejčastěji.

Octavia se ovšem svých vzpomínek nechce zdát. Za tu dobu Levittovi navíc přiroste k srdci, takže jí dokonce pomůže utéct. Následně se ale díky Hope, která mezitím dorazila na Bardo, Octavia dostává zpět do Levittova věznění. Odsud je ale za pár dní zachráněna Echo, Gabrielem a Diyozou. Anders nakonec dokáže všechny přesvědčit, ať se k nim přidají a pomohou jim vyhrát poslední válku.

Octavia, Hope, Gabriel a Diyozovi absolvují náročný trénink, jehož součástí je okrajově právě i Levitt. Ten se snaží od Octavie držet si odstup, ale přeci jenom nedokáže potlačit své osobní emoce. Když přijde na věc, Octavia ho vyprovokuje a oba spolu stráví noc. Druhého dne Octavia splní testovací zkoušky jako ostatní. Pouze Hope neuspěje, která je na pět let poslána do planetu Pokání.