Nikki

Nikki

Alaina Huffman Sezóny 1 2020 - 2020


Jedna z vězňů, která se vyhne nukleární katastrofě díky tomu, že je převezena na vězeňskou loď Eligius IV. Nikki je z kryospánku probuzena až na planetě Sanctum, kde bohužel nešťastně přijde o svého přítele Hatche.

Nikki žila na Zemi ještě před jadernou katastrofou. Společně se svým parťákem a také láskou Hatchem vyloupili banku v Columbusu, kde bohužel zabili i policisty a rukojmí. Následně byli oba chyceni a posláni na vězeňskou loď Eligius IV, kde byli uvrhnuti do kryospánku, takže se v podstatě vyhnuli jaderné explozi na Zemi. S Nikki a Hatchem se ovšem nesetkáme u znovuosídlení Země, ale následně až na Sanctu.

V určitý moment totiž Clarke Griffin usoudí, že budou probuzeni všichni vězni na palubě. Ty se v Sanctu poměrně rychle zabydlí. Raven Reyes následně Hatche a Nikki požádá o pomoc s opravou nukleárního reaktoru. Hatch, který se chce Raven zavděčit, do toho jde, ale bohužel zemře na radiaci. Nikki si posléze uvědomí, že Raven celou dobu tušila, že ten, kdo půjde reaktor opravit, zemře.

Nikki se tedy rozhodne vykonat svou pomstu a pokusí se Sanctum převrátit naruby. Nejdříve ukradne potřebné zbraně, posléze naverbuje Nelsona do svých řad, který je jedním z Dětí Gabriela. Nikki následně vykoná vzpouru, ze které bude těžit oživlý velitel Sheidheda. Nikki už ale v jeho plánu tolik nefiguruje, tudíž je uvězněna Indrou.