Ryker Desai

Ryker Desai

Thomas Cocquerel Sezóny 1 2019 - 2019


Je synem Priyi, se kterou dorazil na měsíc Alpha s výpravou Eligius, která se vypravila hledat nové a obyvatelné světy po zpustošené Zemi. Ryker se bohužel stal obětí rudého slunce a přišel o život. Ne ale tak úplně.

Ryker Desai byl mladý chlapec, který se zúčastnil výpravy na měsíc Alpha, kam loď Eligius dorazila v roce 2045. Bohužel hned po přistání, kdy na všechny začalo působit místní rudé slunce, Russell Lightbourne zešílil a většinu z nich zabil. Jedním z nich byl právě i Ryker Desai. Russell následně několik let vymýšlel způsob, jak svou mrtvou rodinu a Rykera přivést zpět.

To se mu naštěstí podařilo s Gabrielem Santiagem, kdy dokázali vědomí přenést do Plamene, který byl implementován do těla lidí s temnou krví. Ryker byl tak následně oživen stejně jako celá řada dalších. Ti si začali říkat Starší a normální lidé je považovali za bohy. Ryker se stal velice dobrým mechanikem a inženýrem. Obecně je považován za toho hodnějšího od Starších.

Když Gabriel Santiago spálil všechny embrya, aby Russell nemohl mít nekonečnou zásobu lidí s temnou krví, měl být Gabriel zabit. Ryker, který vždy tak nějak k Santiagovi vzhlížel, pomohl Gabrielovi utéci. Nepřímo tak může za revoluci, kterou následně způsobil. Když přistanou na měsíci Alpha naši hrdinové, Ryker se nejvíce sblíží s Raven Reyes a Echo.