Simone Lightbourne

Simone Lightbourne

Chelah Horsdal Sezóny 1 2019 - 2019


Manželka Russella Lightbournea, která mu pomáhá vést komunitu Sancta na měsíci Alpha. Lidé zde žijí v míru, ale přesto mají potíže s místními nájezdníky, kteří si říkají Děti Gabriela.

Simone Lightbourne je manželka Russella Lightbourna, společně veleli expedici Eligius III, která měla za úkol najít nově obyvatelné světy. Když našli měsíc Alpha, zpočátku nevěděli, co je na povrchu čeká. Všichni podlehli účinku Rudého slunce, kdy se mezi sebou začali zabíjet, uvědomili si, že se musí něco změnit. Postupem času zemřela Simone i se svým manželem Russellem a jejich dcerou Josephine.

Jelikož ale i pro Eligius Corporation pracovala Becca Franco, která pro ně vyvinula temnou krev, tak měli i Lightbournovi k dispozici jisté Plameny, kam dokázali uchovat své duše. Postupem času tak využívali takzvané hostitele, tedy někoho, kdo disponoval královskou (=temnokrevnou) krví a mohli tak své vědomí přesunout do jejich. Lightbournovi tak žijí věčně.

Simone Lightbourne stojí i nyní po boku Russella Lightbournea, se kterým vede komunitu v Sanctu. Společně ale soupeří s Dětmi Gabriela, kteří se snaží hostitele zachránit. Když do Sancta dorazí Clarke Griffin a ostatní, Russell je chce vyhodit, když ale zjistí, že Clarke je taktéž temnokrevná, nechá si ji a posléze do ní přenese vědomí Josephine.