S03E03: Seventeen

S03E03: Seventeen

CZ 9.6.2013 1 466 000 42 minut


Linden přivolává ke staré nádrži policii a přijíždí Holder i Skinner. Holder je naštvanej, že se Linden pouští do vyšetřování bez něj. Na stanici Linden opět získává svůj odznak zpět a opět začíná pracovat pro policii.

Lyric ho vykouří taxikáři Joeovi za trochu jídla a poté jde za Twitchem, který spí a ptá se ho, jestli jí vezme do L.A.

Holder a jeho parťák jsou na hlídce, čekají, až přijede nějaký chlápek s mladou prostitutkou, aby se mohli zeptat na Kallie mezitím Linden přijde za Danette a ptá se ji na Kallie. Danette s ní však rychle vyběhne. Při odchodu jí však Linden řekne, že je z vražd.

Holder se vydá za Bullet, která mu dá tip na Goldieho. U Goldieho však Kallie nenajdou, za to je tam plno dětského porna a tak předvedou Goldieho k výslechu, následně ho však pustí, aby zjistili, zda má Kallie někde schovanou.

Linden navštíví Rayova syna a ptá se ho, proč na obrázek přimaloval továrnu. Jediné co jí řekne je, že chce vidět svého otce.

Mezi nahrávkami Goldieho policie najde i video s Kallie.

Ray zažívá ve vězení krušné časy, jeho spoluvězeň pořád žvaní. Mezi mýdly našel Ray žiletku, kterou by rád použil na vedoucího věznice, ale neudělá to, místo toho pořeže sám sebe.


Thumbnail Play icon


 • Ftrider
  Ftrider 14.6.2013 | 11:25:27

  Ale stále mě štve to sólování Linden. Snad už od toho pomalu ustupují.

 • Kothy
  Kothy 14.6.2013 | 0:33:50

  Goldie neni zadny svatousek.

 • Loooki
  Loooki 13.6.2013 | 15:45:45

  Už nech ide do pečka Holderov parťák a nech sa vráti Lindenová k nemu!