S03E07: Hope Kills

S03E07: Hope Kills

CZ 7.7.2013 1 616 000 42 minut


Linden a Holder se začínají více zajímat o pastora Mika. Zajímají se, proč má na fotkách jen dívky. Pastor říká, že dívky se rády fotí. Linden si vyžádá fotky dívek za poslední tři roky. Celý jejich rozhovor poslouchá nějaká dívka na chodbě.

Twitch se vrátí domů a najde Buller a Lyric, jak spolu leží v posteli, následně je obě vyhodí.

Linden se jde domů prospat, před domem na ní čeká Cody a ptá se jí, kde byla poslední tři dny a chce nějaké vysvětlení. Linden ho jen varuje, že ho nebude upozorňovat třikrát, aby ji nechal na pokoji.

Holder se ještě před spaním jde projít a potká Buller varuje ji, ať nezůstává přes noc venku a ta se snaží vymyslet, kde by mohly s Lyric přespat. Jde za pastorem Mikem a žádá ho o přespání, ten jim nakonec dovolí přespat u něj doma.

Danette jde do Beaconu, kde hledá svou dceru, ale pastor ji řekne, že tady není. Když se Danette vrací do auta má za stěračem lístek, kde je napsáno on lže. Danette lístek odnese Linden a ti se vydají na ulici, kde narazí na dívku, který vzkaz napsala. Řekne jim, že tu noc, kdy našli Angie ji viděla ležet před Beaconem a hned to zavolala pastorovi, ten hned přijel a dívka před ním začala utíkat a on ji pronásledoval.

Linden a Holder se pověsí na pastora Mika, sledují ho domů, kde zjistí, že má auto z půjčovny, své prý dal do bazaru. Následně si Holder nechá vyhledat evangelium z Bible. Pastor se vrací do domu, kde je Lyric.

Policie přichází na to, že pastor Mike není tím, za koho se vydává. Jeho skutečné jméno je Mark Elwood a kdysi unesl šestnáctiletou dívku a vydají se ho zatknout. Pastor Mike a Lyric již však v domě nejsou. V jeho domě se nenajdou ani žádné důkazy, že je vrah.

Skinner při rozhovoru s Linden přiznává, že jí věří v tom, že Seward je nevinný. Slova však nestačí, říká ji, že jsou potřeba důkazy. Poté Skinnerovi zvoní telefon a ten se dozvídá, že se našlo pastorovo auto. To je celé od krve. Linden říká, že se vrací zpět na stanici, aby získala povolení k záznamům bezpečnostních kamer. Když však nastoupí do auta, kdosi se objeví na zadním sedadle a dá jí nůž pod krk a říká ji, ať jede.

Francis přijde za Sewardem a říká mu, že už pro něj připravují šibenici. Ten se ho ptá, kde byl onu noc, kdy se zabil jeho spoluvězeň, Sewardovi dojde, že ho jeho žena podvádí. Následně probíhá Sewardovo vážení, aby poprava vyšla bez potíží. S blížící se popravou Seward ztrácí nervy a chce mluvit se svým právníkem.


Thumbnail Play icon


  • Men in White
    Men in White 19.7.2013 | 13:55:21

    Takže pastor to nebude…

  • Kothy
    Kothy 17.7.2013 | 22:50:32

    Tak uz je to jasne. Otevreneji to snad skoncit nemohlo…